Evet arkadaslar bu aksam kurtlar vadisinin yeni bölümünde memati'nin kafasına sıkcaklarmı yoksa kurtulcakmı yorumlarınızı bekliyorum extrabeer

belirsizzzzz

Aileden
Memati ölürse çok büyük bi izleyici kitlesi kaybeder dizi öyle böyle kurtulucak ama bence çok sıktı bu dizi uzakdıkça uzuyo Confused

A

Anonymous

Guest
bence ölmez.devletin büyükleri emir vercek öldürmeyin diye bence

Mematiyle Polatın Kafasına Atom bombası düşse Gine ölmezler O dizide :lolmuch: Razz

Mematiye allahtan rahmet sevenlerinede sabir dilerim!!
ölecek kesin zaten süresi doldu,
Ihtiyarlarda el atsa bisiy olmaz, iskender bu dizinin asi cocugu kimseyi takmaz,!
sira sira hepsi ölecek polat ölüncede dizi bitecek! Bidahaki bölümde Memati ölürse, HERA serverdeki herkezi saat tam 00:00 saygi durusuna bekliyorum,
onu oyunda ölümsüzlesdirmek icin lütfen herkez bi global atsin, atamayanlarda 'GLOBAL yazip bosluk birakarak nickini ve msjini yazsin turkcell 5588 e msj olarak atsin biz sizin icin global atalim :lol:

RollsRoyce demiş ki:
bence ölür herkes çakırada ölmez diyodu ama öldü bence ölecek
Hacım O Çok Ayrı Zaten Polat Baş Roldu Çakır Ölecekdi Para Konusunda Anlaşamadılar Daha Erken Öldürdüler Çakırı

Kuruman demiş ki:
RollsRoyce demiş ki:
bence ölür herkes çakırada ölmez diyodu ama öldü bence ölecek
Hacım O Çok Ayrı Zaten Polat Baş Roldu Çakır Ölecekdi Para Konusunda Anlaşamadılar Daha Erken Öldürdüler Çakırı
benim düşüncem muro saf degiştircek ve Polar Alemdar'ın yanına gelerek Memati'nin yerini doldurcak

benim düşüncem muro saf degiştircek ve Polar Alemdar'ın yanına gelerek Memati'nin yerini doldurcak

olabilir

Yukarı Alt