- Resim Silinmiş.

100 Levelim ve bu seriyi kapatmayı düşünüyorum...

* Pvplerde Hiç Kullanmıyorum.. Çünkü..
- Az Damage Vuruyor
-Bleed Zehiri veriyor..Bunu Lighinig Chain (Combo) su da Veriyor...
- Zaten 100 Lvl Combosu Fear Dull vs vs Zehirler veriyor . .
* İşe Yaramadıgını düşünüyorum Pvp de ve Kasmada .. Sizce Ne Yapayımm Kapatayım mı ? Sp ye de ihtyicacm waR . . ßana + Larını söyLermisiniz şu skiLLin.. : ) HakLımıym :?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bence açmışken dursun fazla yüklenmezsin ilerde ama sp ihtiyacın varsa kapat int çarlara işe yarayabilir

Prada

Debuff bulaştırmak için kullanılır bu.Zaten bicheonda hiç bir skill çok yüksek dmg lere çıkmaz.

Kullanmıyorsan kapayabilirsin ama kullanmamak pekte sağlıklı değil. Ben şahsen taklanın ardından hemen bunlarla dalarim.

Şimdi charın yapısınada bağlı direk Blade mi yoksa hybird S/S mi o da var.

intsen kapat o zaman benim şahsi düşüncem int çarlarda sadece yatır batır açmak
ben ileri görüşlüyümdür :P

Prada

Full int de onlarin yeri yok zaten. Neden actinki taklalar isini gorur. Sen debuff bulastirip nuke cekesiye kadar 55 kere yatarsin ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
takla ardından yatır batır olayı değil mi, eğer oysa dursun yoksa sil gitsin.

İNT CharLarda Zaten ComboLar Bunun verdiği Zehirleri veriyor =) Hiç gerek yok Full intler için bence ..

Teşekkür ederim yardımLarınız için ! ! ! ..

~ forever exL.

Lightning Chain .. ! meseLa

Bleed << Veriyor Onun verdiqi zehirin Aynısı yani =) + Division felanda war ii oLuor yani

Ben nuker charım varken kullanıyordum bu seriyi oldukçada işe yarıyordu bazı adamlar var sadece bleed zehiriyle yatıyor bazıları
lightning chain istiyor:)
Yerine göre kullanmasını bilirsen çok faydalı olur senin ben kapatma derim :thumbsup:

HeartLess demiş ki:
Ben nuker charım varken kullanıyordum bu seriyi oldukçada işe yarıyordu bazı adamlar var sadece bleed zehiriyle yatıyor bazıları
lightning chain istiyor:)
Yerine göre kullanmasını bilirsen çok faydalı olur senin ben kapatma derim :thumbsup:
Zatén qeLdi . = ) 100 Lvl Sp ye ihtiyac var kardesm . . Light chain dede bleed oldugundan gerek yok Zaten işi bilen adam Şu YeşiLimsi univarsall pilller iLe işi bitirir..

Tamam işte millet lightning debufflarını 100combosundaki debufflarını sildiğinde hızlıca bu seriyi kullanarak bleed debuffu verip adamı pert edebilirsin ama bu sana kalmış genede sen bilirsin:)

HeartLess demiş ki:
Tamam işte millet lightning debufflarını 100combosundaki debufflarını sildiğinde hızlıca bu seriyi kullanarak bleed debuffu verip adamı pert edebilirsin ama bu sana kalmış genede sen bilirsin:)
ßirdaha :D Lighting chain Yaparım :)

sana bi soru.
lightning chain cool down(tekrar kullanıma hazır olması) kaç saniye , Twin Energy smash cool down ne kadar?

birisini 1 kere kullandığın sürede diğerini 2-3 defa kullanırsın. bleed küçümsenecek bir debuff değil. Division kadar etkili olmasa da faydalı.

bence kapat zaten sp ihtiyacım var demişsin ondan birhayli sp gelir hem full int im dedin o zaman combolar yatırbatır işini görür sonrada nuke ile ağır bir darbe verirsin benim düşüncem bu

Yukarı Alt