Sizce hangi ekran kartını almalıyım ?
ps: ddr2 üzerine kurulu bir sistemim olduğu için max alacağım ekran kartları bunlar biliyorum şimdikilere göre eskiler ama sadece yaza çıkana kadar .
Yazın sistemimi değiştireceğim daral:

sizden olsaydınız hangisini tercih ederdiniz ? ve neden. kullanan varsada yorumlarınızı alabilir miyim bugün bu kartların birini sipariş vereceğimde kararsız kaldım :think:

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Maynard__

Bilgiliyim
Sadece HDI farkı var parada. Bana kalırsa ZOTEC çipsetleri aynı sonuçta ikiside aynı iş görür fakat bir problemde zotec kullanıcı hatası'der sana geri verir asusda pek görülmüyor öyle.Karar senin.

Asusta HDMI girişi olduğu için daha pahalı HDMI girişi kullanmayacaksan zotac al, ikisi de aynı işi görür

Advance

HDMI çıkışı lazım olmaz diyorsan zotac'ı al ilerle lazım olursa dönüştürücü kullanırsın

hmm asus'takinde fan biraz daha büyük zotac ' da küçük gibi duruyor bu sorun olur mu ? benim için ses çıkmaması önemli olan ses çıkardımı sinirlerim alt üst oluyor:D

Takımı
Galatasaray
Büyük iyidir :lol:
Bence ASUS'u tercih etmelisin hacım zotac nedir ya.

Zotac ne kadar kötü bi marka gibi gözükse Asus'dan daha iyidir. Asus'un ürettiği mallar daha çabuk bozulur. Vede farkındaysan Zotac'ın ki 1000 MHz Asus'unki 800 MHz.

herkese yorumlarından dolayı teşekkür ederim :muck: :kalp:

şu 1-1,5 saatlik oyundaki verilen arayı değerlendirmek istedim gittim 10$ maliyetinde bir ekran kartı soğutucusu aldım :mrgreen: eskisi ile değiştirdim ve şuan cillop gibi oldu makinem ses de çıkarmıyor sıcaklık dereceside 45c

yaza kadar idare edre beni makara:

Barzo

Hiçbiri. Sistemini komple yenileyeceksen biraz daha sık dişini bro neden masraf çıkartıyorsun? He param bol benim alırım ben sen karışma dersen ASUS al 3-5 için bilinmeyen şeyden alma +20 ver hdmi çıkışlı al nolacak

Whiskey demiş ki:
Hiçbiri. Sistemini komple yenileyeceksen biraz daha sık dişini bro neden masraf çıkartıyorsun? He param bol benim alırım ben sen karışma dersen ASUS al 3-5 için bilinmeyen şeyden alma +20 ver hdmi çıkışlı al nolacak
öyle yaptım bro 8) gittim 20TL harcadım fanı değiştirdim yaza kadar beklemedeyim şimdi win8 ve yeni sistemi bekliyorum :buddha:

Yukarı Alt