1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sizce de?

1. eL`dode

eL`dode Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 gün içinde bir sürü private silkroad açılıyor.
    O kadar çok silkroad olduki hangi birisine bakacağını insan şarşırıyor.
    Tahminimde daha doğrusu bence şuana kadar velestiadan büyük keyif alıyordum.eksiklikler vardı ama gideriliyordu şuanki durum ne olur bilmiyorum.yarın açılacağı söyleniyor ama....güven olur mu gelecek vaad ediyormu bilemiyorum.
    Neyse...
    Seçemiyorum hiç bişey.Tek bişey istiyorum şuan.Kalabalık olsun ve mümkünse yeni açılmış bişey olsun.
    Önerinizi bekliyorum.
    Not:sw istek bölümüne neden yazmadın diyecekler olacak haklılar.yazdım ama cevap gelmedi.Birde belki bu tarz sohbetimsi bi topic iş görür diye düşündüm.Rahatsız etmek istemedim ama rahatsız olunduysa kilitlenebilir veyahut taşınabilir...

2. Rambo009

Rambo009 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısın.Gereğinden fazla gereksiz server açılıyor.Herkes özledi iSro'nun ilk sade,zevkli kalabalık hallerini veya ilk privateler Zszc,EcSro vs.deki zevki,kalabalığı.Şu an dediğin gibi buna en çok yaklaşan Velestia.Silk satışı olsun,oyundaki rekabet olsun diğer serverlara fark atmış durumda.Sadece gereksiz cezalar veriliyor o kadar :) Açıklamalara bakılırsa server alt yapısı oldukça sağlamlaştı her türlü saldırıya karşı.Başta vaad edilenleri yerine getirerek istenilen şekilde açılacak.

Seçemezsin.Çünkü hepsi çöp neredeyse.Silk sistemi,rank sistemi,oyundaki rekabet arttırıcı sistemler(event,unique,trader vs.),profesyonel bir ekip.80 captan başlayan düşük ratelerle ch/eu biçiminde bugsuz bir server.İşte bir serverın uzun süreli olması için gerekli şeyler.90-100... Geleceği olan bir server.Bu sadece bir hayal...