Dans Ederken boğuldu

İngiltere’de 10 yaşındaki bir kız çocuğu odasında Lady Gaga’nın şarkısıyla dans ederken kazara kendini asarak hayatını kaybetti.

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre, Manchester şehrinde gerçekleşen olayda, Megan Williams isimli kız, odasında ünlü Pop şarkıcısı Lady Gaga’nın bir parçası eşliğinde dans ederken yatağına bağlı olan bir bornoz kuşağını boynuna doladı.

Bir ucu ranzalı yatağın başucundaki bir halkaya bağlı olan kuşak gerilmeye başlayınca Megan paniğe kapılarak kurtulmak için kaçmaya çalıştı ancak küçük kız boğulmaktan kurtulamadı.

Cesedi 15 yaşındaki erkek kardeşi tarafından bulunan küçük kız hemen hastaneye kaldırıldı, ama bağlı olduğu yaşam destek makinesi olaydan bir gün sonra kapatıldı.

Olay sonrası başlatılan soruşturmada, bornoz kuşağıni ranzaya Megan’ın iki kız kardeşinden birinin bağladığı ortaya çıktı. İsmi açıklanmayan kız, kemeri yatağına çıkarken kendini yukarı çekmek amacıyla kullandığını söyledi.

Anne Lisa Williams, çocuklarının küçük kızın ölümüne sebep olan kuşağı daha önce odalarındaki yataklar arasında sallanmak için kullandıklarını bildiğini belirtirken, “Bu ipi bir kere kestim, bir kere de çöpe attım ama alıp tekrar bağlamış olmalılar” dedi.

Hallow Heart

Öğreniyorum
Lady Gaga'nın şarkısnı dinlerken bornoz kuşağını boyna mı dolamak gerekiyormuş? :think:

Yukarı Alt