cok güzel alet be +9 bıle hakeder bence o
crit basan arkadasa helal olsun vala ben bı bov a 30 m e yakın para harcadım crit 6 :lolmuch:

Gesque demiş ki:
hayırlı olsun apocum
ama bow a dönücegını duymustum
elindede benım bow u gormustum ss lerde :mrgreen:
bowa dönmüştüm ama blade de cr 13 olunca vaz geçtim şimdi farmı bowla yapıp geri döncem bladeye biraz sp kaybımız olcak ama bence blade bowdan iyi extraokk

nıye ya bow kötümükı bence blade den daha ıyı oldu yenı skıllerle bende 80 lvl full str +5 set lı glavıer vardı bıde +3 setlı str bowman bow +3 setine göre daha ıyı glavierden

Zardock demiş ki:
nıye ya bow kötümükı bence blade den daha ıyı oldu yenı skıllerle bende 80 lvl full str +5 set lı glavıer vardı bıde +3 setlı str bowman bow +3 setine göre daha ıyı glavierden
Katıldım gitti

Zardock demiş ki:
bilmem bana blade daha iyi gibi geldi rakibe karşı kendini daha iyi savunabiliyosun (yatır-batır ve block gibi) bowa geçtiğimde kendimi açık hedef gibi hissettim ve daha fazla damage alıyorum buda beni rahatsız ediyo ve moralim bozuluyo bilmem anlatabiliyormuyum.
ama bowman gercekten kasması cok zevkli bi char blade ile kasarken ortalıkta bi oyana bi buyana koşturup duruyodum ama bow öyle değil bence ayrı bi zevk extraokk

murdemon demiş ki:
+7 dene bence astral al ve 3lucky al öyle dene yazık olmasın silaha çok güzel crit i hadi sanada hayırlı olsun kahvekeyfi extraokk
3 astral ve 2 ımmortal yandı 6 ya bile geçmedi daha ama denemeler sürcek extraokk

Yukarı Alt