Journalist demiş ki:
KatilBamya demiş ki:
Tarafsız sorular sor bence Journalist rengini ve fikrini belli edecek sorular sormaktan kaçın malum etiketi yapıştırırlar sonra sana biliyorsun üni. ortamlarını
Aynen öyle yapacağım zaten.. taraf olmak bana ve mesleğimin özüne aykırı bir olay ama şuda varki en kıl soruları bile tarafsızca sorabilirim siz yeterki fikrinizi belirtin ben onları usulüne uydururum :muck: :kalp: :buddha:
Benim sorumu sor sen :headbang:

Journalist demiş ki:
Belarj demiş ki:
Dün haberlerde görmüştüm

"Üniversite öğrencilerinden oluşan 2 grup üniversite bahçesinde kavga etmişler içlerinden birisi 4 kişiyi yaralamış"

Üniversitelerde güvenlik - Siyasi bir kavga vs. işine yarar mı bilemem
Tam sorulacak şey işte hacım nerde olmuş haberin linki verebilirmisin onuda incelemem lazım zamanında Akdeniz Üniversitesinde'de gündeme damga vuran siyasi kavgalar olmuştu :P :beer:

Üni. ve hatunlar çok yoğun geçiyor artık gündemide takip edemez oldum wahhhh daral:

http://haber.mynet.com/detay/yasam/baskentte-universite-onunde-kavga-4-yarali/536743

http://www.haber50.com/universitede-bicakli-kavga-4-yarali-310294h.htm

Ekmeğe,suya,elektriğe,doğalgaza rekor zamlar yaparken.
Vergileri iyice arttırırken emekliyen verilen %4 fazla paranın amacı nedir?.İnsanlarla dalga geçmekse hiç geçmesinler :rolleyes1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tüm konuyu ve yazılan her mesajı sindire sindire okudum kendimce yorumlamadan önce bir soru sana sorayım.

1) soru sormakta ki amacın nedir soru:

Takımı
Galatasaray
Kısacası Ayakkabı fırlat :)
şaka bir yana ciddi bir mesele bu türban olayı türbanın üniversitelere giremesinin getirisinin yanında götürürsününde ne olacağını sormalısın.Olursa ne olur olmazsa neler olabilir.Aklıma gelirse daha yazarım.

Journalist

Aileden
extraloob demiş ki:
tüm konuyu ve yazılan her mesajı sindire sindire okudum kendimce yorumlamadan önce bir soru sana sorayım.

1) soru sormakta ki amacın nedir soru:
Siyasetçilerin karşısında mesleğe şimdiden alışmak,ortamı süzmek vede bu alanda ilk adımı atma fırsatım olmamıştı bu sayede bir yerlerden başlamak.. :muck:

Neden özelleştirme yapıyorsunuz ? Bana bi tane türkiyenin sahip olduğu banka,şirket TTNET,HALKBANK,ANKARA DOĞALGAZ,TEDAŞ gibi şirketler neden özelleştirildi de cevabını gerçekden cok merak ediyorum.

Yukarı Alt