BaSoryong

Buralıyım
Bu Aralar Sivilceler ile problem yaşamaya başladım, Önceden Tektük cıkardı ama bu aralar çok fazlalastı. 14 Yaşındayım Lise 1'e Gidiyorum 1.73 Boylarında 58 Kiloyum.. :rolleyes1:, Eminimki bir çoğumuz bu sıralardan geçmiş deneyimler kazanmışınızdır. bende Ailem Olan Sizlere sormak istedim. :muck: :kalp:

Help me 8O

Takımı
Galatasaray
17 yaşındayım 18'e gireceğim ve 4 senedir sivilcelerle savaşıyorum başın belada dostum şahsen ilaç kullandım ama fayda etmedi.. :(:(:( geçmiş olsun

Prisoners demiş ki:
17 yaşındayım 18'e gireceğim ve 4 senedir sivilcelerle savaşıyorum başın belada dostum şahsen ilaç kullandım ama fayda etmedi.. :(:(:( geçmiş olsun
aynı dertten muzdaribim :| 1 yıldır ilaç kullanıyorum ama sadece kullandığın süre boyunca sivilce çıkmıyor, bırakınca tekrar artıyor. bilmiyorum yapacak birşey var mı :roll:

Takımı
Galatasaray
çoğu ilaç fayda etmiyor.kişiden kişiye değişiyor maalesef yapacak pek birşey yok.

Takma kafaya zamanı geldimi geçer :P Bendede çok sivilce vardı geçmeye başladı bu aralar.17 yaşındayım daha ^^

Sivilce Sorunu Bendede Var, Gülsüyü Kolonyası Kullan Benimki Rosense Marka ^^ Sürdüğün Zaman Normal Kolonyaya Oranla Daha Fazla Yakıyo Ama Bence Değer, Bi Kaç Gün İçinde Tertemiz Olursun :) Sık Sık Kullan Özellikle Gece Yatarken

Psikoloji ile alakalı ne kadar takarsan o kadar çıkar..sivilcen olduğunu unut,takma kafana,teker teker yok olduklarını göreceksin ^^

Leetnock demiş ki:
Psikoloji ile alakalı ne kadar takarsan o kadar çıkar..sivilcen olduğunu unut,takma kafana,teker teker yok olduklarını göreceksin ^^
Kesinlikle katılıyorum. Bendede çok çıkardı bir zamanlar. Kafaya taktığım çok şey vardı o yüzden çıkıyordu. Ne sivilceyi takıcaksın kafaya nede başka şeyleri sıkıntı yaptımı çok çıkar.

ps: Sikinti yok :lol:

Leetnock demiş ki:
Kesinlikle katılıyorum. Bendede çok çıkardı bir zamanlar. Kafaya taktığım çok şey vardı o yüzden çıkıyordu. Ne sivilceyi takıcaksın kafaya nede başka şeyleri sıkıntı yaptımı çok çıkar.

ps: Sikinti yok :lol:

Ne yaparsan yap az da olsa çıkıcaktır ama en önemlisi psikolojin ve yemene içmene dikkat et çok yağlı şeylerden kaçın asitli içeceklerden uzak dur zaten faydasını görürsün yakın zamanda:)
Ama illa ilaç diyorsan sana Benzamycin öneririm bende kullandım faydasını gördüm ve çoğu kişide kullanıyor :thumbsup:
Roaccutane bu dediğimde ilaçta faydalıdır ama herkez kullanmamalı bir doktora danışıp kullan cildiye uzmanına test yaptır ondan sonra kullan onu kullanıcaksan çünkü çok ileri seviyedeki sivilceler için kullanılan bir hap :thumbsup:

Mopneet

İlaçlarla falan uğraşma, kafanı takma ve sakın sıkma.
Kendiliğinden yavaş yavaş yokolacaktır.

MetoveR demiş ki:
Sivilce Sorunu Bendede Var, Gülsüyü Kolonyası Kullan Benimki Rosense Marka ^^ Sürdüğün Zaman Normal Kolonyaya Oranla Daha Fazla Yakıyo Ama Bence Değer, Bi Kaç Gün İçinde Tertemiz Olursun :) Sık Sık Kullan Özellikle Gece Yatarken

gül suyunu ben de denemiştim ama çok etkisini görememiştim. markadan mı kaybettik acaba :P

Tamamen psikolojik diyemeyeceğim.Ama bu işin %90'ı kafanda bitiyor.Sen ne kadar sivilcene takarsan o da o kadar sana takılır.Stres'den uzak dur.Sivilcen olduğunu düşünme.Bunun dışında çok fazla yağlı yiyecekler tüketme.Son olarak Avon'un yüz temizleme jelleri var.Onlardan bir tane al.Her gece yatmadan önce onunla yüzünü yıka.Fazla sorun yaşamazsın.Sorun yaşamazsın demiyorum , fazla sorun yaşamazsın.Ne yaparsan yap o yaşta istemediğin kadar çıkar.

13 Yaşındayım , Orta 2'ye gidiyorum sivilcelerin çok çıkacağı bir dönemden geçiyorum bi aralar çok çıkmıştı ama Leet'in dediği gibi sorun etmedim kafama takmadım , aklıma bile gelmedi şimdi %70 ' i geçti diyebilirim.

Doktora danışmadan sakın ola ilaç alıp kullanma :wink1: O adamlar boşa senelerce tıp okumuyorlar aman ha ^^

Nina Ricci demiş ki:
fondoten iyi bir çözüm olabilir :P
fondoten aksine gözenekleri kapattığı icin anlık gecirme sonrası iyice artırabilir.

sana tavsiyem spora basla. hem yediklerinden gelen yağı yakarsın yüzüne fazla yansımaz,hemde kafanı rahatlatır.

Yukarı Alt