1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sivasspor onuruna yemek!

1. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mehmet Çimen, Sivasspor yöneticileri onuruna yemek verdi.

CÜ'den yapılan açıklamaya göre, yemeğe CÜ Rektörü Prof. Dr. İlyas Dökmetaş, Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, ikinci başkan Mehmet Oflaz, basın sözcüsü Fikret Ünsal ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Rektör Dökmetaş, yemekte yaptığı konuşmada, Sivas denince akla Sivasspor'un geldiğini, Sivaspor'un konuşulmaya başlandığını belirterek, bundan da gurur duyduğunu söyledi.

Dökmetaş, bu konuda en büyük payın başkan Otyakmaz ve yönetim kurulu üyelerinin olduğunu belirtti.

Otyakmaz ise yemeği veren Çimen ve üniversite yönetimine teşekkür etti. Otyakmaz, bu tür diyalogların devam etmesi temennisinde bulundu.

BESYO Müdürü Prof. Dr. Mehmet Çimen de Sivasspor'u bugünlere getiren yönetim, teknik heyet ve emeği geçenlere teşekkür ederek, okullarının Sivasspor'un CÜ'deki yuvası olduğunu, geçen yıl başlatılan bilimsel işbirliği ve desteğin devam edeceğini kaydetti.