Siteyi Nasıl Keşfettiniz ...?

• Youtube videolarından

Votes: 0 0,0%
  • Bir arkadaş söyledi

Votes: 166 44,3%
  • Google motorundan

Votes: 48 12,8%
  • Nette ölesine dolaşırken

Votes: 67 17,9%
  • Oyunda atılan globallarla

Votes: 37 9,9%
  • Diğerleri

Votes: 57 15,2%

• Total voters
    375
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Zardock demiş ki:
soğuk bi subat günü forumun bırısınde takılıyorum yıne extraloob dıye bırı geldı mılletın beyaz dediğine o siyah dedı herkes ona karsı cıktı sonra dusundum meyve veren agac taslanır sonradan duydum bı forum sıtesı acmıs dıye hemen gırıp bı göz attım o zaman 15 mi 20 kişi mi ne vardı uye olan ilk gunlerıydı sıtenın :mrgreen: giriş o giriş su sıralar ıslerımın yogunlugundan pek bakamıyorum sıteye ama aklım burda
özledim be güzelim o soğuk akşamları beraberce oyunda ısıttığımız dakikalar süresince bu arada süppoo yazı yazmışsın ellerinden öpüyorum canımcım ?!!!!!!...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Zardock demiş ki:
gulut91 demiş ki:
ben bu siteyi Tibette bilen bilir Heretic1503 lerden ögrendim ?!!!!!!!

oooo ilk site tarihinin ilk global mod. u alper abı gerci tibettekı charını satmıstı birine muhtemelen yenı sahıbınden duymussundur alper abı charı sattıgında extraloob.com yoktu :mrgreen:
alper ayyy canım o unutulur mu özel mesaj üstadı sıkı srocu ilklerdendir heyy bee harbiden sitenin de ilk yeşillerindendir gelsin admin olacağım desin hemen yapılır tarafımdan 8)

Başka bir silkroad forumunda gezerken pacificte bi guild ilanı gördüm ; Nwo nun önceki hali olan Vaticans'ın görsel kurallar vs. İnanılmaz bi ortamı işaret ediyordu Hemen ertrsi gün kasarken Extraloob un bi globalini gördüm Free Softmode Varken . ilk siteye girerken Nasıl dolandırıyolar acaba milleti dedim ama ortamı görünce gerçekten etkilendim o günden beri 14 aydır buradayım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Espio demiş ki:
Başka bir silkroad forumunda gezerken pacificte bi guild ilanı gördüm ; Nwo nun önceki hali olan Vaticans'ın görsel kurallar vs. İnanılmaz bi ortamı işaret ediyordu Hemen ertrsi gün kasarken Extraloob un bi globalini gördüm Free Softmode Varken . ilk siteye girerken Nasıl dolandırıyolar acaba milleti dedim ama ortamı görünce gerçekten etkilendim o günden beri 14 aydır buradayım
!!! VATICAN Guild LvL 2 UNION Yaptık PACIFIC !!!

- Resim Silinmiş.

Server : Pacific
Guild : VATICAN
Slogan : shhh, dont talk about us!
G.Giris Kurali : Gold Ticket
Guild Sitesi : http://www.centilmen.com/vaticans
Haberlesme : Teamspeak (kullanici adi ve sifre icin benimle gorusun)
Yetkililer : extraloob - gonyometre

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

VATICAN Guild Uye Alimlari Baslamistir.

*ing bilen.
*online suresi yuksek.
*ticket kullanan.

bu ozelliklere sahip olan Turk arkadaslari bekliyoruz aramiza.

Ps : bu kadar yeterli diğer görselleri koymayayım yoruldum :P :lol:

Son düzenleme:
Espio demiş ki:
Aynen Bende Öyle Keşfettim

extraloob demiş ki:
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
Buydu işte
Ne günlerdi yaw ; Beni guilde alan Wei bile aklımda yaw :S

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wei awwwwözledim elemanı be asyalı evli bir çocuktu 10 numara adamdı ama ingilizcesi rezildi ötesiydi bot extra ? yazardı verirdim sm patlar gene gelir bot extra ? derdi anlatmak da bir dertti kurulumu da anlamazdı scream e yollardım garibim o da kastırırdı adam hiç ayrılmadı bizden avrupalı işte sevdimi çok seviyor hoş bizim NWO zati avrupalıya bile dolar sevdimi 8) ?!!!!!!...

Pasific te yeni char açmış kasarken,bir global gördüm göz ucuyla baktım bedava bot fln hemen geldim tabi global extraloob'a aitti.O gündür burdayım.

ilk başlarda baska bir sitede bot beklerdim...
hatta o sitede buranın alıntıları olurdu bazen.. ve bazı üyeler o site saglam degil falan deyip duruyorlardı.bi ara eski takıldıgım sitede bot cıkmaz oldu :mrgreen: . bende zararlıysa zararlı deyip
extra 'ya üye oldum.. bikac kere bot indirdim temiz cıktı , sonra da baska yere bakmaz oldum bot için... tabi üyeligimin ilk bikac ayında sadece bot bakardım ve pek online olmazdım. Fakat zaman gectikce siteye alıstım farklı bölümlere atıldım :twisted: :twisted: ve icindeki ortama alısınca ve ortama girince bırakamaz oldum bu aileyi.
zaten sro yu bıraktım ve hala da buradayım.
hepinizi öpüyorum ?!!!!!!... ?!!!!!!... ?!!!!!!...

Ps:bu anlattıgıma hangi şık uygun olur :mrgreen: :mrgreen:

hmzsnmz demiş ki:
ilk başlarda baska bir sitede bot beklerdim...
hatta o sitede buranın alıntıları olurdu bazen.. ve bazı üyeler o site saglam degil falan deyip duruyorlardı.bi ara eski takıldıgım sitede bot cıkmaz oldu :mrgreen: . bende zararlıysa zararlı deyip
extra 'ya üye oldum.. bikac kere bot indirdim temiz cıktı , sonra da baska yere bakmaz oldum bot için... tabi üyeligimin ilk bikac ayında sadece bot bakardım ve pek online olmazdım. Fakat zaman gectikce siteye alıstım farklı bölümlere atıldım :twisted: :twisted: ve icindeki ortama alısınca ve ortama girince bırakamaz oldum bu aileyi. hepinizi öpüyorum ?!!!!!!... ?!!!!!!... ?!!!!!!...

Ps:bu anlattıgıma hangi şık uygun olur :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen:

Cafeden bazıları giriyordu öle 2-3 kere baktım grafiği hoşuma gitti takıldım daha önceden hiçbir forumda takılmazdım sanal aleme ilk buradan başladım iyi ki varsın extraloob

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu aileye gelip ailede kalan ve burada tatlı yorumlar yazıp helal olsun be hep beraber ne güzel bir işi başarmışız diyorum cidden çok teşekkürler herkese çok tatlı bir aile kurduk mesaj yazan herkesi tanıyorum nasıl bir karakterde olduğundan tutunda nasıl tatlı olduğuna kadar biliyorum harika bir duygu öpüyorum hepinizi gözlerinizden ?!!!!!!...

bu arada belirtmeden geçemeyeceğim anketi açan da 2008 yılının anketini açmış mı olacak acaba onu çok merak ediyorum bakalım hangi anket en çok hiti alacak 2008'in enleri ödül töreninde bir tanesini görürüz.

Morwena

Buralıyım
16 Nisan sularında Pacific'te bir global gördüm ExL ile ilgili o günden önce hiçbir site ile bağım yoktu 8)
İlk kez bu kadar çok bu siteye bağlı oldum bu sitedeki insanları sevip saydım :wink1:
Bu siteye herşey borçluyum ?!!!!!!...

saol abi bizlerde seni seviyoruz böyle güzel bir ortam kurdugun için iyiki bu sitedeki tüm arkadaslar var herkes cana yakın ?!!!!!!...

Yukarı Alt