Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sunucu kaynaklı ufak problemler yüzünden sitemiz bir süre online olamadı bu yüzden kısa bir aksaklık yaşadık ve şu anda tekrardan yayındayız ilginize çok teşekkür ederiz.

extraloob demiş ki:
sunucu kaynaklı ufak problemler yüzünden sitemiz bir süre online olamadı bu yüzden kısa bir aksaklık yaşadık ve şu anda tekrardan yayındayız ilginize çok teşekkür ederiz.
yine oldu sanırım sizin sunucuda detective

DNAA demiş ki:
bende tüm bölümlerdeki modlar d.modlar gözükmüyor sizde gözüküyormu Question Question
evet benimde dikkatimi cekti artık mod olayı kalktımı herkes esitmi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Oyun bitince şah da piyon da aynı kutuya konulur. :mrgreen: Özlü sözlerle de pekiştirelim.

Jigsaw

Aileden
Post kasıyor gibi gözükmek istemem. İhtiyacım olmasa da artık* öyle düşünenler olabilir.

(*): Artık derken önceden post kastığımı belirtmiyorum şu vakitten sonra anlamında kullandım. :lolmuch: Anladınız siz onu..

biri bana CreaTioN un şifreyi öm den atsın şifreyi unuttum okan kardeş bi zahmet:D :mrgreen: extraokk extrabeer extrabeer

NOT:konu güncel oldugu için buraya attım admınlar hiç öm ye bakmıyo galiba:SHey Allah ım ya

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yunusdj demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Oyun bitince şah da piyon da aynı kutuya konulur. :mrgreen: Özlü sözlerle de pekiştirelim.
bu özlü sözü sanki tanıyorum ama :lol: :lol:
onun orijinalini yazayım Razz

Kuklacı Felek usta
kuklalarda biz
oyun bittimi
birer ikişer sandıktayız hepimiz

Yukarı Alt