Evet başlıkta gördüğünüz gibi Sitemizin En Çok Silk Alanını Arıyoruz.
Aşağıdaki Resimlerde gösterdiğim işlemleri yaparak Kaç yıl içerisinde ve Kaç Silk aldığımızı öğrenip bu Topic altına SS ile Göstermenizi bekliyorum.
İlk olarak en altta benim charım vardır kaç silk aldığım ve hangi yıllarda olduğu yazıyor.

Sizinkileride Bekliyoruz.
Şimdi Nasıl Öğreneceğimizi resimlerle anlattım hadi bakalım.
İlk Olarak Silkroadonline.net'ten login oluyoruz ve resimde gösterdiğim işlemleri yapıyoruz.

Sonra karşımıza burası geliyor...Resimde gösterdiğim ve yazdığım gibi Year yerini seçiyoruz.

Bir üstteki işlemi yaptıktan sonra yanındaki Month'a geliyoruz.Resimde gösterdiğim ve yazdığım yeri seçiyoruz. 2-3Sn sonra Karşımıza Hangi yılı seçtiyseniz o yılda aldığınız silk miktarı geliyor.

Ve son olarakta benim aldığım silkler Örnek olarak.

Sizinkileride bekliyorum...

ehehe :) olsun kaç aldıysan koy...Sanki benim aldığım o kadar silk çok fazlada :D hele Okan Abi koysa ne olur bilmiyorum... :curtain: :twisted: Benim silk yanında 50 silk gibi kalır herhalde :D

judas demiş ki:
ehehe :) olsun kaç aldıysan koy...Sanki benim aldığım o kadar silk çok fazlada :D hele Okan Abi koysa ne olur bilmiyorum... :curtain: :twisted: Benim silk yanında 50 silk gibi kalır herhalde :D
daha hiç silk almadım ki yav alsam bile en fazla 50 silk insan koymaya utanır :roll:
okan abi koyarda bizleri ezik durumuna düşürmemek için koymaz efendi biridir :curtain:

ehehe Okan Abi koyarsa biçer geçer herhalde bakıcaz bakalım kimler koyacak
Up Up Up Up Up Up Çekirge Canım Çekirge Up Up Up Up Çekirge :twisted: :popcorn: :headbang:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bende yeni farkettim topici aslında güzel bir topic koymak lazım tabi ne kadar silk aldığımızı :P

dur ben bi bakayım kendime harbiden ne kadar almışım merak ettim ^^

extraloob demiş ki:
bende yeni farkettim topici aslında güzel bir topic koymak lazım tabi ne kadar silk aldığımızı :P

Bak bak :rolleyes1: bakalım ne kadar almışın Okan Abi :twisted:

extraloob demiş ki:

ne kadar ne kadar :twisted: :twisted: :twisted:

Yukarı Alt