gayet gusel valla eskiden hatırlıyom da olu hızıyla gezioduk sbot bolumu hele ... hatırlamak istemiyorum acıkcası teskkurler

insallah bunun acisi exl uyelerinden cikmaz :) aracilik ucretinin tekrar 20 TL olmasi gibi.(örnekti bu hala 15 TL)

extraloob demiş ki:
Sitemize Aşırı Yoğunluk Var [ 20bin Kişi Girmek İstiyormuş ]

Bu duyuruyu yapma gereği duydum ;

Kod:
ve beklenen oldu sunucu update test amaçlı yapılmıştır, hızımızla ilgili bilgi verirseniz çok teşekkür ederiz.

www.extraloob.com sayfalarından itibaren girin bakalım hız nasıl ?

Öncelikle http://www.extraloob.com ailesine çok teşekkür ederim bugün ilk defa 20bin ziyaretçi tarafından ziyaret edilmek durumunda kaldığımız için datacenter bile hayretler içerisinde ve müthiş bir ziyaretçi akını varmış dediler biz bugüne hazırlıklıydık ama bu kadar ilgi beklemiyorduk tekrardan çok teşekkürler.

Reklam gelirlerimiz arttığı gibi müthiş bir sunucuya transfer olacağız şu anda datacenter ile görüşüyoruz 50bin üyeyi sorunsuzca karşılayacak yeni sunucuya geçmeyi planlıyoruz yaklaşık olarak aylık 1500 TL tutacak ama kesenin ağzını açma zamanı geldi diyorum.

bu aşırı ilginizden dolayı tekrardan çok teşekkürler, sunucumuzu kilitlediniz :muck:

Saygılarımızla,

Dürüstlük size çok şey kazandırıyor..Bu başarınızı dürütlüğünüze borçlusunuz..
:muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
her zaman sizlere daha kaliteli hizmet vermek istedik ve bunun sonucunda güzel işler çıkarttık daha kaliteli hizmet daha kaliteli silkroad için en hızlı sunucuya geçtik hepimize hayırlı olsun ^^

Yukarı Alt