Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Merhaba arkadaşlar, ufak çaplı bir forum kurdum fakat forum,grup,kullanıcı izinleri vs. nasıl olur çok kafa karıştırıcı bana bu konuda yardımcı olabilecek varmı acaba?​

az bucuk bilgim var tabi phpbb yi gormeden konusamam tabi ama bunlari daha once bebek oyuncagi seklinde yapardim :P

Çok altforumlu bir forumda kullanıcı grup izinleri ve forum şahsi izinleri kafa karıştırabiliyor, o yüzden her zaman yedeğim vardı. Yap boz yap boz çözersin, biz yapsak bir faydası olmaz geçici olması dışında. Ama bir tavsiye vereyim, izinleri kopyala tek tek girmek yerine.

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Alkaryon demiş ki:
Çok altforumlu bir forumda kullanıcı grup izinleri ve forum şahsi izinleri kafa karıştırabiliyor, o yüzden her zaman yedeğim vardı. Yap boz yap boz çözersin, biz yapsak bir faydası olmaz geçici olması dışında. Ama bir tavsiye vereyim, izinleri kopyala tek tek girmek yerine.
Şuanda izinleri çözmüş bulunmaktayım, toplu izin değiştirme sisteminde sorunlar var phpbb3 de fakat max 6 tane forumun izinleri tek seferde değiştirilebiliyor herşeyi öğrenmişken yedekledim sistemi zaten asıl forum üzerinde denemedim bunları farklı bir forum üzerinde denedim yapabildiklerimide kendi forumumda yaptım :)

Yukarı Alt