Ben hosting sirketim war vede ben silkroad private server yapmayi dusunuyorum sunworld GM sinden silkroaddin dosyalarını almak icin tel nosuna ihtiyacım war lutfen bana ulas site sahibi xD

böyle birşey mümkün olmaya bilir siz sunworld sitesine girip pm atmayı deneyin yoksa elin çinlisinin teli okan abide ne işi var hadi rus falan olsa neyse makara: makara: makara: makara:

Bu şekilde yazarsan eğer kimse ciddiye alıpda cevap vermez sana.. bu arada firma sahibi olan benim bu konuda bilgisi olan yada yardımı olacağına inan birileri varsa msn adresim yukarıda yazıyor emulatörler heryerde var fakat server dosyalarını bulamadık..

bn qercekten ciddyim aslinda ama bulabilirsem dusunecem suanda cabal private kuruyoruz eger bulabilirseniz bana lutfen ulasin tesekur ederim :) iyi calismalar iyi gunler dilerim !

yepremus demiş ki:
Bu şekilde yazarsan eğer kimse ciddiye alıpda cevap vermez sana.. bu arada firma sahibi olan benim bu konuda bilgisi olan yada yardımı olacağına inan birileri varsa msn adresim yukarıda yazıyor emulatörler heryerde var fakat server dosyalarını bulamadık..
yukarda kalın punto,siyah renk vererek belirttiğim kısma katılıyorum.

site sahibi kim acaba? bi üye hakkında bilgi almak için kime başvurmamız lazım?

Yukarı Alt