- Resim Silinmiş.

Arkadaslar yaklasık 1 aydır boyle Eskiden Böyle degildi.. Sadece Bendemi yoksa Normaldemi Böyle .!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Arkadasım Sadece Bu Sitede Var Anlatamadım Galiba O Dediklerini yaptım Hala aynı :=)

Bendede Öle Oluyo Herkezde Öle Mozilla Firefoxtan Gir Düzelir

Oke Yardımınız Icın Tşk Mozılla Yuklemıcem I7 yı Indırıp Yukleyım Bakalım Duzelıcekmı Yoksa Idare ederım artık :lolmuch: Neutral

Sagolun Microsoft un Sitesinden Güncelleme yaptım i7 Süper Biseymiş yaws :=) Simdi Düzeldi headbang2ft9 hmm extrabeer

Bi Sorun daha İnternet Seçeneklerinden Boş kullan dememe Ragmen Sacma Bi Siteye Baglanmaya Calısıyor Büyük Bi İhtimal Microsof'un Sitesi Neden Boş Sayfa Acmıyor ! Rolling Eyes

ToToT demiş ki:
Bi Sorun daha İnternet Seçeneklerinden Boş kullan dememe Ragmen Sacma Bi Siteye Baglanmaya Calısıyor Büyük Bi İhtimal Microsof'un Sitesi Neden Boş Sayfa Acmıyor ! Rolling Eyes
ordakılerı sil
www.google.com.tr/ aynen bunu yap aç bu siteye girsin sonra cık bu yazdıgını sil uygula tamam de cık ok dur extraokk

Tamam Giris Sayfası Olarak Kaydediyorum İexplorer Kısayolundan Girince Tekrar O Sacma Siteyi Acıyor Yani Direk Giris sayfasını Acmıyor Rolling Eyes Bu sacma Adresin Yazılı Oldugu Biyerde Göremiyorum Evil or Very Mad

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
microsoft guniune hack varsa microsoft onu çakmıştır yada bilgisayarına spy girmiş oraya yazıveriyo şılank diye antivirüsün le bi tarat spy mı var son çare OPERA kur çok profesyonel muhteşem ötesi harika i7 den katkatkat iyi hızlı seçim kaldığın yerden başlama gibi özellikleri var ve gerçekten çokçokçokçok hızlı

Yukarı Alt