Arkadaşlar server kurdum ama siteyi nasıl açıcam üyelik paneli fln?Yardım ederseniz sevinirim ama acil!

basit :

önce internet tarayıcısı indireceksin pcne. wındows işletim sisteminde standart olarak internet explorer var. ona tıkladıgında ilk defa giriyorsan boş bir sayfa görünür. yukarıda bi cubuk göruceksin oraya www.google.com.tr yazıcaksın sana aradıgın hemen herseyı bulan bi site acılacak adı google. oradaki ara kutucuguna hedeflediğin şeyi aratıyosun. sonuclar liste halinde görünür oradan genelde 1 veya 2. secenek dogrudur.amacını yansıttıgını dusundugunu sec ustune bir kere mouse ile sol tıkla site acılmıs olur.

hanry006 demiş ki:
basit :

önce internet tarayıcısı indireceksin pcne. wındows işletim sisteminde standart olarak internet explorer var. ona tıkladıgında ilk defa giriyorsan boş bir sayfa görünür. yukarıda bi cubuk göruceksin oraya http://www.google.com.tr yazıcaksın sana aradıgın hemen herseyı bulan bi site acılacak adı google. oradaki ara kutucuguna hedeflediğin şeyi aratıyosun. sonuclar liste halinde görünür oradan genelde 1 veya 2. secenek dogrudur.amacını yansıttıgını dusundugunu sec ustune bir kere mouse ile sol tıkla site acılmıs olur.
:P

hanry006 demiş ki:
basit :

önce internet tarayıcısı indireceksin pcne. wındows işletim sisteminde standart olarak internet explorer var. ona tıkladıgında ilk defa giriyorsan boş bir sayfa görünür. yukarıda bi cubuk göruceksin oraya http://www.google.com.tr yazıcaksın sana aradıgın hemen herseyı bulan bi site acılacak adı google. oradaki ara kutucuguna hedeflediğin şeyi aratıyosun. sonuclar liste halinde görünür oradan genelde 1 veya 2. secenek dogrudur.amacını yansıttıgını dusundugunu sec ustune bir kere mouse ile sol tıkla site acılmıs olur.
biggrint1 :mrgreen:

Ya arkadaşım sen benimle dalgamı geçiyorsun. Ben kendime nasıl internet sitesi açabilirim diye sordum...

EliteTurk

Aileden
hanry006 demiş ki:
basit :

ahaha koptum ya. :D

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
AngeLicMoon demiş ki:
hanry006 demiş ki:
susma123 demiş ki:
Ya arkadaşım sen benimle dalgamı geçiyorsun. Ben kendime nasıl internet sitesi açabilirim diye sordum...

:roll:
Bence dalga geçilecek birşey değil. Ben googlede araştırıyorum sonra gelip burda da soruyorum. Yardım edeceğiniz yerde dalga geçmeyiniz.
2 ay geçmiş üzerinden. :D

Yukarı Alt