Simdi Söyle bi etkinlik olursa gzl olmazmı:
Her Hafta Forumdan 1 kişiyle(bunlar yetkililer olr mesela) röpörtaj yapalımki herkez birbirini daha iyi tanisin eger böyle biseye olumlu bakarsnz 3-5 kişilik bi gurup siz ayarlaya bilirsiniz (veya bende seçebilirim) cevabınızı merak ediyorm (Yetkililer Cevap Yazarsa Sevinirim)
İyi Forumlar

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Böyle bir çalışmamız vardı lakin uğraşamadığımız için kendinden sonlandı . İçimizde röportaj yapmaya hevesli , gazeteci ruhu olan arkadaşlar varsa başlasınlar bir yerden :P

Kemalist demiş ki:
Böyle bir çalışmamız vardı lakin uğraşamadığımız için kendinden sonlandı . İçimizde röportaj yapmaya hevesli , gazeteci ruhu olan arkadaşlar varsa başlasınlar bir yerden :P
Şahsen Ben Haftalık Olarak Bunla Urascak Zamanım Var Ama İste İzin Olmadan Baslarsakta Sonucu Bilemeyiz

İlginiz İçin Teşekkürler Bu Konuyu Açarken Aslında 3 5 güne anca cevap gelir sanıyordum Yarın Takımı Toplamaya Çalışacağım

Advance

oo sarp güzel öneri bence de böyle şeyler güzel olaiblir gerçi site yönetimi bazı konularda tanıtmış ama yine de ayrntıya inmek güzel olur ^^

Çok Güzel Söylediniz Çok Teşekkürler Ama Yöneticilere Nasil Ulaşacağımı Bilemiyorum Pm Den Ulaşma İmkanım Yok Gibi Görünüyor Biraz Yardım Ederseniz Sevinirim

Yukarı Alt