Ulem oski hem oyunda döndün hem rütbe aldın hemde benim kotayı 3 gb gectın hakketten hayırlı olsun he : )))

OSKIJEN demiş ki:
Bir Yetkiye yada bir rütbeye ihtiyacım yok.Sizlerle birlikte olabilmek hoş sohbetlere katılabilmek benim için zaten başlı başına bir terfi bir rütbe bir vasıftır.

Teşşekkür eder.Site ile ilgili görüşlerinizde Destekçiniz olabilirim.
Her Ne kadar saklasamda Photoshop Eğitmeniyim-En İyi Hybird char Yapılandırıcılarından Biriyim-Alkolden Anlayan bir içiciyim-Sigarayı Bırakmış ve Nasıl Bırakılacağı Konusunda Seminer vermiş biriyim işte :) he bide Şu saat itibari ile sarhoşum
İlk hayırlı olsun yeni rütben.
2. olarak hybrid charlarla alakalı olarak bi soru sorucam.Bazıları str hybridler yapmaya başladı.Sence str hybrid olur mu?
Olursa nasıl olur? kazandığımız damage Kaybettiğmiz o kadar phy balanceden doğan gerek defans gerek crit düşüklüğüne değer mi? Bu soruları sarhoş olmadığın bi zamanda cevaplarsan çok sevinirim (:

Bu konu sadece Helper olduğunu belirtmek için açılmadı mı sorular için ayrı bölüme :D

OSKIJEN demiş ki:
Bir Yetkiye yada bir rütbeye ihtiyacım yok.Sizlerle birlikte olabilmek hoş sohbetlere katılabilmek benim için zaten başlı başına bir terfi bir rütbe bir vasıftır.

Teşşekkür eder.Site ile ilgili görüşlerinizde Destekçiniz olabilirim.
Her Ne kadar saklasamda Photoshop Eğitmeniyim-En İyi Hybird char Yapılandırıcılarından Biriyim-Alkolden Anlayan bir içiciyim-Sigarayı Bırakmış ve Nasıl Bırakılacağı Konusunda Seminer vermiş biriyim işte :) he bide Şu saat itibari ile sarhoşum
Tabiki bunu tasvip etmediğimizi sonuna ekliyoruzz.. :mrgreen:

Hayırlı olsun .

Yukarı Alt