BurakK* isimli üyeliğim çalındı şahıs nick ve şifre değişimi yapmış yardım edebilirmisiniz.

hacım bu kadar panikleme o kişi banlı şuanda sende üyeliğine kavuşacaksın merak etme panik yapmana gerek yok sakin ol :wink1:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Arcadia demiş ki:
extraloob demiş ki:
istediğim cevapları atamadın ki...
bu işin içinde bir iş var :think:
Yok işin içinde iş falan. Msnde bilgilerini doğru verdi lakin ben nerden bileceğim onun 852852 olduğunu ? Bana öm ile dmod başvurusunu yollamasını söyledim ama o ısrarla yollamıyor.

Wax Whine demiş ki:
Arcadia demiş ki:
extraloob demiş ki:
istediğim cevapları atamadın ki...
bu işin içinde bir iş var :think:
Yok işin içinde iş falan. Msnde bilgilerini doğru verdi lakin ben nerden bileceğim onun 852852 olduğunu ? Bana öm ile dmod başvurusunu yollamasını söyledim ama o ısrarla yollamıyor.
yaa msn de konustuk ya sende hasan abi sayesınde sana tc kımlık nomu hatta birdaha verdım sonra abım bı yere gıttı o aralıkta konustk senle :(

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
852852 demiş ki:
yaa msn de konustuk ya sende hasan abi sayesınde sana tc kımlık nomu hatta birdaha verdım sonra abım bı yere gıttı o aralıkta konustk senle :(
Tamam. Bilgiler doğru. Ama ben nerden bileceğim yeni şifreyi hangi kullanıcıya atacağımı ? Ondan deneme moderatör başvurunu bana atar mısın?

Wax Whine demiş ki:
852852 demiş ki:
Tamam. Bilgiler doğru. Ama ben nerden bileceğim yeni şifreyi hangi kullanıcıya atacağımı ? Ondan deneme moderatör başvurunu bana atar mısın tekrar ?
yenıden atarsam bu uyelıklemı devam edıceyım deneme modeatör lüğüme?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
852852 demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
852852 demiş ki:
Tamam. Bilgiler doğru. Ama ben nerden bileceğim yeni şifreyi hangi kullanıcıya atacağımı ? Ondan deneme moderatör başvurunu bana atar mısın tekrar ?
yenıden atarsam bu uyelıklemı devam edıceyım deneme modeatör lüğüme?
Hayır. Eskisinin banı açılacak, şifresi değiştirilecek, dmod olarak atanıp sana teslim edilecek.

Yukarı Alt