1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Şişli'deki bir dürümcünün reklam brosüründen harfi harfine

1. Liu

Liu Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite>>KTÜ-İTÜ-9 Eylül
    Diyet, perhiz, rejim gibi faaliyetler hedefte Türk delikanlilarinin ve genelde de Türk milletinin devamini engellemek için dış mihraklar tarafindan gündeme getirilmis şuurlu bir düzmecedir. Gaye, eskiden bir koyunu, bir oturuşta götüren dev gibi babayigit atalarimizi ve tarlada doğum yaptiktan sonra bebegini kundaklayip, elde orak tarlada çalismaya devam eden Türk kadınlarını; kalori hesaplayan, hapsırınca yataga giren, fitness ve aerobik yapan çıtkırıldım tiplere dönüstürmek ve büyük Türk ırkını Çinliler, Japonlar gibi sıska, zayıf ve saglıksız bir ırk haline getirmektir.

Icabı halinde 240 kiloluk top mermisini tek basina namluya süren bir babayigidin, kalori hesaplayan, yogurtlu kebabi reddeden bir züppe haline getirilmesinden daha büyük bir soykirim olabilir mi?

iç yagının, kuyruk yaglarının, anamızın Vita yagının kolestrol yaptıgı palavradır.

Kolestrol, kebaplari yedikten sonra iki sise soda içerek ayarlanabilecek bir gaz durumudur.

Sakin bu oyuna düsmeyin.

Feminizm, kadin haklari, çevre şuuru ve esitlik adi altinda Türk kızlarının akılları çelinerek, yemek yapmayi bilmeyen, bizim istikbalimiz olan yavrularını, abuk subuk yiyeceklerle yetistirecek, damak zevki gelismemis, sunta kılıklı diyet bisküvilerini yiyecek sanan bir hale getirmislerdir.

Ayrıca kör olası dış mihraklar, bu kızlarımıza kebap, sogan, çig köfte vb. lezzetleri yiyen, bardak bardak salgam suyu içen yigitlerimize hanzo-kiro gibi sifatlar takmayi ögretmislerdir.

Ayrıca son yıllarda moda gibi gösterilmeye çalısılan Çin mutfagı diye birsey yoktur. Bu sözde mutfak, acaip zerzevat ile acaip mahlukatın, wog adı verilen bir tencerede yarı pişmiş yarı çig olarak hazırlanıp insanlara eziyet olsun diye sopalarla yenmesinden ibaret bir hokkabazlıktır. Sakın kanmayın, sakın yemeyın. Helal degildir!

Unutmayın su uyur, düsman uyumaz!

valla haklı yönleri yok değil perde

Alıntıdır...

2. Xray

Xray Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    %80 katılıyorum :mrgreen: