Anca bu kadar oldu 32 kişilik bir serverda bunu yapabiliyorum :P (Son 15 dk da geldim servera :)

- Resim Silinmiş.

Not:Wall kullanmadım ve eger cfg derseniz daha cfg nedir tam bilmiyom ve kullanmamda :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ImmorTaLGoD demiş ki:
Bro bir kerede ilk başta gir şu serverlere.Sürekli son 15-20dk 'da giriyorsun :lol:
Canım sıkılıyo kafam yerınde giriyom bir servera tam yakalayamıyomkı hıc hep son 15-20dk kala zaten map suresi 30 dk fln bi 15 dk daha olsa teror estirecektim ama mapin süresi bitti :P :lol:

AliceCullen

Bilgiliyim
Rüzgarın Savurduğu,Denizin Boğduğu,İnsanların Üzdü
Prophecy demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
Bro bir kerede ilk başta gir şu serverlere.Sürekli son 15-20dk 'da giriyorsun :lol:
Canım sıkılıyo kafam yerınde giriyom bir servera tam yakalayamıyomkı hıc hep son 15-20dk kala zaten map suresi 30 dk fln bi 15 dk daha olsa teror estirecektim ama mapin süresi bitti :P :lol:

Yoksa Zaten estirirdin Bro bilmez mıyız :mrgreen: 8)

AliceCullen demiş ki:
Prophecy demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:

Yoksa Zaten estirirdin Bro bilmez mıyız :mrgreen: 8)
Gel len tosbaha vs atak :lol:

Tartışma konusu bence =) herkes T olmak için can atıyor

5. elden sonra Ct en iyi kasılır awp alıyorsun =)

ww de ak-47 akarr :):):) ct kasmak gerçekten zordur ww de tabi takımların dengesinede bağlı:)
ps:tebrikler cici 1 frag

Yukarı Alt