Merhabalar arkadaşlar.Biliyorsunuzki 3 aydan beri girmeyen oyuncular için Joymax bi kampanya düzenledi ve hediyeler veriyor.Bunu biliyorsunuzdur.RecLast arkadşımız bununla ilgili bir bug bulmuş ve bu sayede petimizi istediğimiz kadar uzatabiliyoruz tabi 3 aydan beri girmediğimiz char sayısına bağlı.O konuya gitmek için buraya tıklayın.

Şimdi ben bişey denedim.Bu bugu aynı hesaptaki farklı serverlerdeki karakterlerle denedim ve işe yaradı.Mesela benim silkroad İdim ahmet_bahadir pwim xxxxx

Ben bu id ve pw ile 3 aydan beri girilmemiş olan Rome serverindeki charıma girdim ve hediyeleri aldım.Sonra Athenstede aynı hesap ile yeni char açtım ve ondada denedim işe yaradı.

İşte benim sizden istedğimde tam burda başlıyor.

Herkes 3 aydan beri girmediği karakterinden yararlandı.Diğer kalan serverlerdende biz yararlanalım.Yani sizden 3 aydan beri girmediğiniz bir hesabın id ve pwsini başka bir server için istiyorum.Ve şu an bendede 3 adet girilmemiş char var.3üde sadece athenste kullanıldı yani diğer serverleri kullanabilirsiniz.

Eğer sistemi anladıysanız.Hediyesini aldığınız charın id ve pwsini ö.m ile birbirimize atabilir ve bu bugtan daha fazla kişi yararlanabilir.Bana 3 aydan beri girmediğiniz charın bilgilerini ö.m ile atan kişilere bu 3 hesabı vericem diğer swlerde kullanmaları için.

Silkroad'da şu anda 50'ye yakın server var.Eğer sizde 3 aydan beri girmediğiniz,kullanmadığınız hesapları birbirinizle paylaşırsanız buda 50 küsur kişinin bundan faydalanması demek.Eğer bunu 3 veya 4 hesapla çarparsak 200 küsur hesap eder.Buda kişi sayısına bağlı olarak artar ve binlerce kişi kullanabilir.

Not:Id ve pwlerin patlamamsı için sadece ö.m kullanın foruma yazmayın.

Bu sadece bir teoridir.İşe yaramayabilir ama bende işe yaradı.

Saygılarla...

----------

Hesap isteyenler buraya yazabilir ö.m ile göndeirlecektir.Eğer sizde hesablarınızdan bilgi verirseniz 4 hesap birden göndericem.

Yukarı Alt