Herkes silkroad oynarken kesinlikle birisine kızıp sinirlenmiştir.Sinirlendiğinizde yapıcağınız ilk şey?
ÖRNEK
*Fişi çekip pc yi kapatmak.
*Masaya vurmak.
*Yüksek sesle bağırmak...
Gibi : :detective:
:coffee:

bı kere yasadık icerde annemlerın yakın dostları wardı benım char soyulduydu ana bacı bağıra bağıra kufrettım sonra anlattım olayı onlar guldukce sınırım arttı 2 gun pc acmamıstım

klavyeyi yumruklarım veya fareyi fırlatırım sonrada pc yi kapatırım.( bu şekilde 4 tane fare bozdum. Klavye taş gibi çıktı hala bozulmadı :D)

Sinir olduğum kişiyi blocklarımm :) Sonra oyunun en sevdiğim yönünü oynarım... Mesala benim için Theiflik( Ama Artık Hunter Oluyorumm :)

BøBa demiş ki:
Kajmeran35 demiş ki:
Herkes silkroad oynarken kesinlikle birisine kızıp sinirlenmiştir.Sinirlendiğinizde yapıcağınız ilk şey?
ÖRNEK
*Fişi çekip pc yi kapatmak.
*Masaya vurmak.
*Yüksek sesle bağırmak...
Gibi : :detective:
:coffee:

Cevap veriyorum "D" hepsi :twisted:
Herkez öyle.. Bu oyunların amacı insanı buna bağlı tutmak.. Bunların başında hayatlarını geçirip hayatlarından habersiz durumlarından mahkum olsunlar ki bizde Ülke'lerini ele geçiririz gibisinden zaten bunun amacı.. Bunları biliğim halde bırakamıyorum bu oyunu..Extraloobu hiç sormayın zaten.. Ama niyetimde yok.. :oops:

Bu bir gizli dildir ki ruha dolmakta Kızıl havalar
Ben oyunu bırakalı bayağı oluyor.Yakın bi zaman içersinde girdim fakat gördümki eski heyecandan eser kalmamış nerde o saatlerce pvp yaptığımız Thieflik Hunterlik yaptiğimiz günler!! koca bi guild komple thief olurduk bea ne günlerdi... şimdi oyunu saçma sapan EU charlar para botları normal botlar her türlü real para ile alınacak eşya saçma sapan item mall ürünleri.Bunların hiç biri yetmiyormuş gibi olağan üstü bir Lag ve DC sorunu.oyun batmış gibime geliyor hala nasil oynuyorlar :)

şu güne kdr sro da sinirlendiğimde başıma gelenler
adam allah küfür etti pk oldum
okadar yol kat edip öldüm masay vurdum pc res attı :lol:
fişi çektim
bi keresindede saatlerce tg bekleyip tam yanıma düştüğünde ??? hatası aldıydım sinirlenip ekran kartını parçaladıydım ama iyi oldu yenisini aldık :P

Sinirlendiğim kişi ks yapıyorsa o mekandan uzaklaşırım.
Konuşurken sinirm bozulmuyor nedense para dilenenlere anında block basıyorum.

Yukarı Alt