1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sinir Hastası Olmak Üzereyim

1. CrackCocaine

CrackCocaine Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. Sizden yardım bekliyorum. Bilgisayarımın ( bildiğim :D ) özelliklerini belirteyim öncelikle;

- Intel Pentium4 3GHz işlemci,
    - 1GB Ram,
    - GeForce Fx5500 256Mb ekran kartı,
    - 80GB hdd.

Problemim şu. Son 1-2 haftadır Roc'da vakit geçirmeye başladım. Genelde parti olduğu zaman gidiyorum. Haliyle giant party, normal, şampiyon, parti, giant gibi canavarlar çıkıyor sıklıkla. Benim problemim ise, özellikle bu salı olan güncellemeden sonra artış gösteren masaüstüne atma hatası. İnanın delirmek üzereyim. Guild masterımız 85-87'lerde bizi kasıyor, sürekli buff basmam gerekiyor. Serverlar zaten dolu, bir giant parti canavar çıkıyor, yavaştan donmalar başlıyor bilgisayarımda. Önce 1-2 saniye canavarlar ve oyuncular yerinde kitleniyor, ekranı felan çevirebiliyorum. Birkaç saniye sonra şansım tutarsa eski haline dönüyor dalmaya devam ediyorum, tutmazsa dank masaüstüne atıyor. Prio programını da kullanmaktayım, "sro_client" i Yüksek ayarına getirdim. Aynı anda bilgisayarımı meşgul edecek hiçbir program da açmıyorum belki sorun düzelir diye ancak nafile. Biraz sakinleşip tekrar deniyorum, 15 dakika civarı denedikten sonra tekrar giriyorum. Bir 30-40 dakika içinde aynı sorun tekrar oluyor. Tahmin edebiliyorum, bu bilgisayar ile nasıl oynuyorsun diyenler olacaktır. Benim dikkatimi çeken bu salıdan beri olay inanılmaz arttı. Bankada premium duruyor açmıyorum hala. Ekran kartım da güncel. Lütfen yardım edin bana kaç tane giant parti canavarı kaçırdım bilmiyorum. Delirmek üzereyim. :think:

2. X-On|CooL

X-On|CooL Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı sorun bendede vardı..

Intel Pentium4 3.2GHz işlemci,
    - 1GB Ram
    - GeForce Fx5500 256Mb ekran kartı
    - 80GB hdd.

benimkide bu özellikte ben ati 9200 256mb ekran kartı taktım sorun düzeldi bende.

3. CrackCocaine

CrackCocaine Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Doğum günüm 14 Mart'ta o sürece kadar yeni bir bilgisayar gelicek eve sanırım. Ancak bankada cillop gibi gold premium var ve korkumdan açmıyorum. Yarın da fw var, neler yaşayacağımı tahmin edebiliyorum acil birşeyler yapmam gerek. Yorumun için teşekkür ediyorum.

4. X-On|CooL

X-On|CooL Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sen bana ver ben acayım gold pre.yi :P :mrgreen: :mrgreen:

5. Leo Kenzo

Leo Kenzo Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: