addIcFb

Aileden
ARK0 demiş ki:
bende bugün başımdan geçen bir olayı yazayım bari :D

Hoca:Hakkı diyelimki yoldan bir beşgen geldi ve sana dediki benim iç açıları toplamım kaç derece?
Ben:360
Hoca:Yanlış(aradan birisi çıkıp doğru cevabı söyler)
Hoca:yoldan gelen bir beşgen in iç açılarını bile bulamıyorsun otur yerine.
Ben:Hocam siz merak etmeyin yoldan bir beşgen bana iç açılarını ölçmemi söylerse seve seve eve götürür ölçerim ben onun açılarını
Sınıf:Nihahahahahahaha
Aldım

Titus Pullo demiş ki:
Benim maceram dershanede geçti okulda değil yazabilirim değil mi :P

Yeni bir döneme başlıyorduk dershanede, tabii biz kıdemliyiz 3 yıllık^^ Baktık yine bir sürü çömez gelmiş e haliyle hiç biri bizi tanımıyor. İçimizden en yaşlı gösteren arkadaşı ( Mustafa'ı) seçtik tabii elemanda 90-100 kilo yarma gibi birşey. Hocalar ile anlaştık aldık beyaz bi önlük giydirdik arkadaşa, ikimiz bu çömezlerin derse girdik. Bende Hocanın yanında Stajer öğretmen rolündeyim. :P Hepsi aya kalktı biz girer girmez dedik zaten bunlar baştan yuttular yemi. Sonra tanışma faslı falan baya ilerledi zaman. Baktık keyfimiz yerinde çağırdık 2 öğrenci olum bize kantinden 2şer poğaça 2şerde çay kap gel dedik tabii hocam hemen hocam...edalarıyla gitti sefil çömez^^ Bizim bu güzel lale devrimiz sona ermek üzere tabii... İşte biz bir yandan tıkınıyoruz öğrencilerde bize bakıyor "ne biçim hoca lan bunlar derste tıkınıyor" gibilerinden. :P O esnada kapı çalıdı bizim sıfından arkadaş. Dedik bizim sultanlık kesin bitti. Demez mi ordan "lan Mustafa - Serhat ne işiniz var burda hoca derse girdi sizi bekliyo her yerde aradım hele şükür buldum sizi" Ordan "len Alper allah belasını virsin b*k ettin herşeyi" diye bir çıkış yapar yapmaz bizim öğrenciler olayı anladı.

Bu şaka classic oldu bizim için artık. 4-5 kere yapmışlığımız vardır. :P :lol:
Azını burnunu kırasım geldi bunu okurken :x

addIcFb

Aileden
Maxtech demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:
Benim maceram dershanede geçti okulda değil yazabilirim değil mi :P

Yeni bir döneme başlıyorduk dershanede, tabii biz kıdemliyiz 3 yıllık^^ Baktık yine bir sürü çömez gelmiş e haliyle hiç biri bizi tanımıyor. İçimizden en yaşlı gösteren arkadaşı ( Mustafa'ı) seçtik tabii elemanda 90-100 kilo yarma gibi birşey. Hocalar ile anlaştık aldık beyaz bi önlük giydirdik arkadaşa, ikimiz bu çömezlerin derse girdik. Bende Hocanın yanında Stajer öğretmen rolündeyim. :P Hepsi aya kalktı biz girer girmez dedik zaten bunlar baştan yuttular yemi. Sonra tanışma faslı falan baya ilerledi zaman. Baktık keyfimiz yerinde çağırdık 2 öğrenci olum bize kantinden 2şer poğaça 2şerde çay kap gel dedik tabii hocam hemen hocam...edalarıyla gitti sefil çömez^^ Bizim bu güzel lale devrimiz sona ermek üzere tabii... İşte biz bir yandan tıkınıyoruz öğrencilerde bize bakıyor "ne biçim hoca lan bunlar derste tıkınıyor" gibilerinden. :P O esnada kapı çalıdı bizim sıfından arkadaş. Dedik bizim sultanlık kesin bitti. Demez mi ordan "lan Mustafa - Serhat ne işiniz var burda hoca derse girdi sizi bekliyo her yerde aradım hele şükür buldum sizi" Ordan "len Alper allah belasını virsin b*k ettin herşeyi" diye bir çıkış yapar yapmaz bizim öğrenciler olayı anladı.

Bu şaka classic oldu bizim için artık. 4-5 kere yapmışlığımız vardır. :P :lol:
Azını burnunu kırasım geldi bunu okurken :x
kımın azını burnunu :?

İngilizce dersi.Ben dahil Herkes sıkılmış camdan dışarıyı seyderiyor :D Hocayla yeni tanışmışız sorular soruyor bize...

Hoca : (ing) severek izlediğiniz TV dizileri hangileri ? (genele soruyor ben söz alıyorum)

Ben : Sex in the City :D

Hoca: ....

atike sınıfa girdi geç kalmıştı

hocam pardon gçe kaldım dedi

hocada turkce hocası

dedi pardon degil özür dilerim

atikede pardon özür dilerim hocam dedi

cok komik degil ama ^^

Bu günkü olayı anlatayım;

ders türk tarihi konu hun devleti vsvsvs. sınıfta yine koray en öne oturmuş böle cırt cırtlı ( :D ) bi convers ayakkabısı var.Cırt cırt açıp kapatıyo seri bi şekilde :Dgıcıklığına yapıyor hocanın :D hoca da bize bişiler yazdırıyo o yazmıyo ama sora ;

hoca - oğlum yapma şu sesi
koray- ama hocam
hoca- çok istiyosan ayakkabılarını çıkar
koray- tamam hocam der ve çıkartmaya başlar
hoca- çıkartma beee ayakların da pis kokuyodur herkesi zehirleme
koray- qwheausbdasbasd
biz- fhnasklgdklahfas

:D

E0N

rank8
Felsefe dersi hoca sınıfa girer yarma gibi hoca uzun boylu kalıplı
Herkes kendini tanıtır fln işte hoca sorar kalın bir sesle
Hoca:Sınıfta çift dikiş varmı
çift dikişli olan arkadas bagırarak söyler acayip şekilde :D
Büşra:Bennnn!!!!
sınıf kırıldı gibi bişe
ardından espri gelir cok sesli bagırdıı için
Emircan:Ben kaldım varmı yine olsa yine kalırım :D

Geçen senden kasım hoca geometrinin ilk dersine girdi
Arkada iki çocuk konuşuodu
Hoca:Çember nedir yavrum?
Arkadaş:İçi boş dairedir hocam
Hoca:bu boş daire kiralık mı satılık mı?
senenin ilk espirisi buydu

Bu sene okula yeni başladık... Hoca geldi;ismini felan söyledi sonra sizler dedi.Bi kaç kişi klkıp söyledi .Bizim emraha geldi sıra
-ben emrah erzincanlıyım 67 kiloyum 1,65 boyundayım ben iyiyimdir ama tersim kötüdür ben ailenin en küçük çocuğuyum aynı zamanda en büyük çocuğuyum vede aynı zamanda tek çocuğuyum

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Bizim okulun tavanları 8-10 adam boyunda falan. e haliyle camlarda hayvanat gibi. Fransızca dersi hoca içeri girer arkadaş camdan oturuyor tabi hoca girince bi hareket falan yok nasolsa fransızcacı bi tarafını yırtsa laf geçiremiyor. Kadın klak malk der bizimki tınlamaz sonunda bağırmaya başlar. Arkadaş kalkar etrafına bakınır gider hocanın koltuğuna oturur hoca bakakalır tabi biz demediğimizi bırakmıyoruz fransızca olupda Türkçeye benzeyen kelimeleri yırtınıyoruz.

"Durağu tut"
"On tıra verse"
"Enai de Va Şansss"
"Enai de Problem"
"Amele Börek"
"O *** ne o *** boku delior"

gibi. Sonra zar zor hoca derse geçer anlatmaya çalışır bu sırada arkadaş hocanın kitabıyla oynuyor xD . Döndü bana telefonu açınca ne yaparsın nası açarsın dedi hoca sonunda patlama safhasına geldi. Tel'im çalınca dışarı çıkar öyle açarım bakın gösteriim diip dışarı çıktım. Çok zevkliydi :D

Sınıftaydık müdür geldi..Herkes ayağa kalktı enes diye bi arkadaş oturun lan kalkmayın sınıfta hoca var dedi..müdür krizlere girdi..dedi herkes otursun sen kalk ayağa..enes kalktı.. müdür dedi adın ne nerelisin soy adın ne filn.. enes de söyledi..müdür bi başladı ne yapsam siz çıkıorsunuz karşıma bıktım sizden..her taşın altından çıkmak zorundamısınız biz ölüoz gülmekten :D

addIcFb

Aileden
xXx'Add demiş ki:
Sınıftaydık müdür geldi..Herkes ayağa kalktı enes diye bi arkadaş oturun lan kalkmayın sınıfta hoca var dedi..müdür krizlere girdi..dedi herkes otursun sen kalk ayağa..enes kalktı.. müdür dedi adın ne nerelisin soy adın ne filn.. enes de söyledi..müdür bi başladı ne yapsam siz çıkıorsunuz karşıma bıktım sizden..her taşın altından çıkmak zorundamısınız biz ölüoz gülmekten :D
Biraz daha değşk olabilir :think:

hoca koridorda nöbetçi fizik hocası oldukça sert bi bayandır konuşmasıda yeni yetme kızlar gibi bi geeeenççleeear gibi bişi anladınıs işde neyse zil çaldı sınıflara girilio biz koridorda tepişiyoruz
hoca doğal olarak
-herkes içeri qirsin...
bende eyw. derken bazen böğrüne şaplağı yapıştırırsın ya kendi böğrüne :D öle wurdum
-özür dilerim hocam.'dedim'
hoca
-niye?
dedi
bende
-hiiiiç öle içimden qeldi dedim qeçtim gittim sınıftan içeri :D hoca öle aval aval baka kaldı daha bi sürü gaf warda onları söylersem ban yeme ihtimalim artar malum türkçe :D
bi tane daha olay aklıma qeldi temel fıkralarının bu kadar işe yarayacağını hiç düşünmemiştim doğrusu:D
hocanın 1-2 haftadan beri kullandığı bir espri akraba evliliğimisin oğlum...
benide bilio hoca az biraz tanıdı öretmenlere fln soruolar falan filan az da olsa kıdemliyiz okulda2. yıl :)okulda adım çıktı zaten komiğe qelen qeçen yanına çağırıo fln :)
neyse konumuza dönelim
hoca kapıdan içeri qirdi
tam ''günaydın çocuklar'' diyecek 'gü...'' dedi o arada ben girdim nasssınız hocam diye iyiyim evladım falan filan ws ws ws 5 dkk qitti sonda tekrar döndü'gün' diye o arada yine atladım dersin konuus ne diye
bana
-akraba evliliğimisin sen oğlum dedi..
ben tabi hazırlanmıştım ödevimi yaptım biliodum bunu çıkacağını ve herkesi bu olaydan 5 dkk önce uyardım bakın diye kimse böyle bişey beklemiodu:D
-evet hocam annemle babam evli...'dedim' herkes beklediği için böyle garip bişi salak muamelesi qörmedim ama sınıf felç :)
hoca 5 dkk fln ne dediğimi anlamaya çalıştı bide hızlı konuşurumda ufakdan :D

Yukarı Alt