1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

sınıftan espriler ve komik anlar.Sizdnde bklyrm...(güncellen

1. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Arkadaşlar Sınıftaki Arkadaşların yaptığı esprileri ve komik anları sizlerle paylaşmak istedim.

Derste hoca bi parça verdi devamını siz getirirn dedi ve 15 dk sonra bir akradaşı kaldırdı..oku bakim ne yazdın dedi..Arkadaşda:
    -Hiç bişe hocam aklıma bişe gelmedi.
    Hoca:
    -Nasıl gelmedi olum senin hayal gücün yokmu?
    Ark:
    -Var.
    Hoca:Mesela ne üzerine hayal kuruyorsun anlat bakim.
    Ark:
    -Araba...
    Hoca:ee anlat bakim.
    Ark:Siz anlamazsınız Hocam..Nos filn
    Hoca:Anlat anlat anlarım.
    Ark:Harbimi :mrgreen:

Dil anl Öğr Sorduğu bir soru üzerine ip ucu vermek için..:
    -Hava kararınca ne olur..
    Cihat:
    -Akşam olur hocam..
    -Hoca:Hadi ya..

Sınıfımızın haylazlarından Faruk,Yine ağzında sakızı gömleğin üst düğmeleri açık boynunda kolye gömleği beline sokmuş,bacak bacak üstüne atmış ayağında kundura otururiken..Sınıf hocası girdi(Herkes ayağa kalktı)
    Hoca:
    -Herkes otursun..Faruk sen Gel tahtaya..Evet arkadaşlar bu hangi kro ya benziyor..?
    Ferhat:
    -izzet yıldızhan hocam..:mrgreen:

Biz okul takımı antremanındayken..Hoca:
    -Evet Arkadaşlar bugun uykunuzu iyi alın,Yarınki maç çok önemli..
    Ferhat:
    -El arabalarına asılmayın.
    Hoca:
    -Yarın oynamıyosun ferhat.
    Ferhat:
    -Tamam,Tamam asılabilirsiniz.
    Hoca:
    -Kovuldun ferhat
    Ferhat:
    -Tamam arkadaşlar karışmıyorum ne yaparsanız yapın.
    Hoca:
    -Ferhaaaaaaaaaaaaatt. :mrgreen:

Sınıfın iddaa manyağı sait iddaa kuponunu yatırıp geldiğinde dersten 15 dk geçmişti,Hoca sordu:
    -Nerdesin?
    Sait:
    -Fatura yatırdım hocam
    Hoca:
    -Makbuz ?
    Sait:
    -Arkadaşta hocam.
    Hoca:Yalan söyleme,Erkekliğin hangi kitabında var yalan.
    Adnan(Lakabı Kefal ):Aynalı tahir kitabı hocam... :D
    Ben:muahahhahha (ama öyle bi kahkaha attımki) :mrgreen:
    Hoca:
    -Adnan,mesut,Sait Çıkın sınıfımdan.

@addIcFb
    Hoca:ilk yabancı kadınlarla evlenen orhan beydir..
    Ferhat:Hocam ben size demedimmi osmanlınında kanı bozuk :) İnanmıyosunuzki..

@_BowAttacK_
    İngilizce dersi.Ben dahil Herkes sıkılmış camdan dışarıyı seyderiyor Hocayla yeni tanışmışız sorular soruyor bize...

Hoca : (ing) severek izlediğiniz TV dizileri hangileri ? (genele soruyor ben söz alıyorum)

Ben : Sex in the City xD

@just_life
    okulun 2. günü sınıfım değişti kimsenin sesi soluğu çıkmıo sınıfa bir hoca girdi tanımadığımız bir hoca neyse ... tanışdık kaynaşdık :P Hoca anlatmaya başladı Edirnede 4 sene muğlada 3 sene samsunda 7 sene ...

Hocam Acun Ilıcalı ile bi akrabalığınız war mı :P

@oeJ
    Tarih dersindeyiz..
    Hocayı daha tanımıyoruz.Herkes bi fikir güdüyor ortaya bayan mı erkek mi diye..
    Ve 10dk bekleme sonucu içeriye bir bayan hoca giriyor.Evli ve 2 çocuğu olan^^
    Girdiği gibi bu sınıf ne biçim kokuyor dedi. XD
    Ve arka sıralardan bir arkadaş;
    Hocam kokabilir sınıfın tamamı erkek dedi.
    Hoca:Evladım erkekler yıkanmaz mı dedi.
    Önder:Hocam yıkanmaz olur mu biz hergün yıkanıyoruz mecburiyetten dedi ve oturdu.
    Hoca anlamadı bir şey.

@sleepydragon
    Bizim de tarih hocamız vardı lise 2 de giriyodu lise 4 olduk şansa bu sene bize düştü dersten kaçan bile sırf o hoca için derse girerdi.

Orta asya türklerini anlatıyodu hoca sonra dedi ki

hoca- orta asyalılar göçebe yaşadıkları için atları evcilleştirmişler
    koray(bizim sınıftaki bi çocuk)- eveeeet
    hoca- atları evcilleştirdiklerine göre neyi bulmuşlardır?
    koray- . . . .
    hoca- at arabası tabii ki
    hoca- peki at arabasını buldukların a göre neyi keşfetmişlerdir?
    koray- tekerlek ( buradaki espriyi sınıfta daha iyi anlaşılıyor )
    hoca-bakın nasıl da bildi tekerlek olduğunu (gülerek) ( tekerlekteki anlamı anlamışsınızdır )
    koray- hocam size bakınca aklıma geliyo :D

@RollsRoyce
    Coğrafya dersindeyiz hoca başladı küresel ısınma dedi eğer böyle giderse mevsimler azalcak ben parmak kaldırdım son duyumlara göre hocam mevsimler çoğalcakmış hoca anlamadım dedim hocam isterseniz sayabilirim evet say dedi:Yaz,kış,ilkbahar,sonbahar ve karnıbahar :mrgreen:

@RollsRoyce
    Geçen sene olan olay halen aklımda Dil Anlatım dersindeyiz hoca işte bir konu anlattı bağ fiil mi öle birşey tahtaya üç kişi kaldırdı ilki sevgilim yazdı diğeri yatakta en son ben hocam dedim ben en iyisi üç nokta yazam şimdi ayıp kaçar hoca gülerek way fesat way dedi :D

@Ilker Cindik
    Başkanlık seçimleri
    Sınıfta herkesi ayarrtık, herkes bana oy verecekti.
    Sınıf hocamız derse girdi.
    Hoca : Başkan adaylarını görebilir miyim?
    (Havadaki tek parmak benim parmağım.)
    Ben : Tamam başkan benim.
    Hoca : Ne söyledin lan bunlara ne aday çıktı ne de başka bir şey.
    Arkadaş : Bize şişme kız alacağını söyledi hocam.
    (Sınıf uçtu)
    Ben : Şişme havuzdu lan o.

@audrey
    heheh bugun almanca dersindeyidik hoca baktı kimse rakamları bile hatırlamıyo arakdaşa sordu

Hoca : 13de bakıyım
    Ark.: 13 :mrgreen:

@Maserati
    Tenefüs bitmişti .. Hoca'yı bekleme anlarıydı .. Sınıfça karambol oynadık .. Ve bana karambol oldu ..

O sırada hoca içeri girmişti .. Herkezi tahtaya kaldırdı .. Herkeze böle baktı .. Bana böle baktı ..

Sonra ansızın gülme krizine girdim .. Ağlar gibi gözlerimi kapadm Kadın ağlama otur dedi ..

Sonra sıramda başımı masaya koydum gülmekten kırılıyodum
    :mrgreen:

@sTReeT
    ben apandıst amelıyatı oldum patlamıstı ondan ız kaldı dıktırmedım buyuk bır ız vardı lıse 1 e gectım bu sene arkadaslara gosterıyordum kosede kız baktı ne gosterıyorsun dedı ben dedımkı sanamı lazım ne yapıcan dedım kız terbıyesız dedı dondum al bunu gosterıyordum dedım amelıayt ızını gordu ayyy cok kotu ne zaman oldu cok gecmıs olsun dıyor mesajı aldı ama xD

@ChrsNYC
    Bende geçen seneden anlatayım 1 tane
    1. dönem sonlarına doğruydu havalar soğuk herkez burun çekiyo filan neyse bizim kopuk almış arabayı bi arkadaşıda alıp bizim evin ora gelmiş bana telefon açıo olum hemen gel arabayı kaçırdım gezelim akalım ortamlara filan dedi bende annemlerin misafirliğe gitmesinden faydalanıp bindim saat 22:30 suları taşlık bi yolda giderken tekeri patlattık güç bela tamirci bulabildik tekeri hallettik olaydan 2 hafta kadar geçti okuldayız gezinioz boş boş bi telefon geldi arayan anne tabi o saatte okuldayken annenin araması ya dayaklık ya sopalık durumun ilk belirtisi konuşma bitti kim aradı dedim annem dedi ne dio dedim teker patlamış dedi ei dedim ne var bunda 2 hafta önceki lastikçiyi hatırlattı eee dedim ben gene işte o bügün anneme arabayı 2 hafta önce yaptığını söylemiş abimde olmadığından kabak benim başıma patladı dedi tabi ben gülmekten öüorum o evde ne yapacağını düşünmekten düz yolda yürüyemio :) işte böyle hoş bi anı yaşadık

@RollsRoyce
    Bugün olan olay tam komedi
    Edebiyat dersindeyiz herkesi uykusu gelmiş hoca konuşuyor ders hakkında bir mısrada büyü felan konusu açıldı falcı felan hoca dedi dün arabamın altında siyah kedi gördüm dedi tam o sırada ben ''Hocam sacınızı mı tuttunuz dediğim an sınıf koptu''
    Çünkü hoca keldi kafada saç yoktu hoca bile kızmadı

@ChrsNYC
    bugün son şakamızı lise 1lere yaptık
    hoşgeldiniz anlamında aldık kolonyayı sınıfa girdik tabi onlar hem çok şaşkın hemde şişedekini kolonya sanıolar
    neyse önceden kolonya şisesine yağ ile kolonyayı karıştırdık:D herkeze sıradan dağıttık tabi ilk anlamadılar kimi eline sürdü kimi yüzüne neyse aradan çocuğun biri çıktı abi bu kolanya nasıl böle deişik dedi hacı kokusu gibi dedi tabi hepsinin jeton soradan çaktı ama zil çalmıştı hocalarıda geliodu biz hemen arazi olduk yağlı yağlı derse girdiler
    tenefüste öyle bir tuvalete koşuyorlarki anlatamam :mrgreen:

@dR.NooB
    Biyoloji lab. önünde sıra olmuşuz hocayı bekliyoz. Müdür'ün katında olduğumuz için çıktı geldi hemen.. :mrgreen:

-Ne biçim sıra buu, napıyosunuz sizz... falan diye bağırmaya başladı.. ve arkadaki arkadaşa patlattı bi tane :?
    -Başkan kim dedi arkadaş çıktı benim hocam dedi..git anahtarı al gel oğlum dedi müdür..
    -Anahtar zaten bende dedi anahtarı gösterdi bizim saf arkadaş ..
    -lan mal açsana kapıyı dedim ağzımdan çıktı bi an müdür bile güldü. :mrgreen: :mrgreen:

drag3131
    evet sınıfın ilk günü ve arkadaşlarla sınıfa girdik haliyle lise bir iz hiç bişi bilmiyoruz bizim orta okul gibi gomlekler dışarıda hoca ilk derse bi girdi ve girdigi gibi bizim adlarmızı sordu ogulcan hakan kürşat ve abidin dedik ve ayağa kalkın dedi kalktık bana yaşın ve hangi okuldan geldin dedi mts i.o.o yaşım 15 dedim dier arkadaşlarda ole dedi ve sonra kendi adını soledi kendisini hüsamettin akyıldız miş o sırada beni bi gülme krizi tuttu direk dayak yemiyim die gozumu kapattım hocam gozume bişi kactı dedim gldi bakıyım ne imiş die bu sefer kesin yha olucektim krize girdim o kdr zorluodumki kendimi gülmemek için bi üfledi kirpigim gozume girdi :mrgreen: sora bnde gecti hocam dedim bni yerime oturtu hakan cok eşek şakacısıdır şerrrodur evet yine ilk gün hzrlanmıs gelmiş kolonyanın içine sıvı sabun yağ camasır suyu :mrgreen: koymus ve hocaya ikram etti hoca yüzüne bile sürdü :mrgreen: sora bu nasıl bi kolonya cok hosuma gitti dedi nerden aldın diye sorunca pazardan hocam alın sizin olsun dedi hocada saol oğlum dedi hoca 2 inci ders ole bi girdiki sınıfa yüzünde kocaman bi sivilce hakan bu kolonyanın içinde ne vardı diyince hocam sabunlu camasır suylu yağlı kolonyo hocam tv de gormustum cok güzel oluomus die size yapmıstım demişti hoca hakanın yanına gitti ona ole bi patlattiki cocugun yüzünde hocanın 5 parmagının izi cıktı 2 inci gunu hakan cok kotu bi intikam alcaktı !! planını bna akşam telden acıkladı hocanın koltuguna uhu kırmızı kalem boyası ve tutkalı karıştırıp sürmüştü ve hoca girdi sınıf başkanı secicez cocukta olayı gormustu adı abdullah sürdügünü ve hoca sınıf başkanı kim deyince tek 2 senelik o oldugu için herkes onun adını vermişti haliyle kalktı al bakıyım otur suraya yoklamayı diyince cocuk hocam bn ayakta alsam otur yavrum otur en sonunda cocuk oturdu ve pantolonu gitti :mrgreen: ve hakan disipline gitti 2inci gunu disipline gitti cocuk bir kere daha giderse atılcak okuldan :cry:

Titus Pullo
    Yeni bir döneme başlıyorduk dershanede, tabii biz kıdemliyiz 3 yıllık^^ Baktık yine bir sürü çömez gelmiş e haliyle hiç biri bizi tanımıyor. İçimizden en yaşlı gösteren arkadaşı ( Mustafa'ı) seçtik tabii elemanda 90-100 kilo yarma gibi birşey. Hocalar ile anlaştık aldık beyaz bi önlük giydirdik arkadaşa, ikimiz bu çömezlerin derse girdik. Bende Hocanın yanında Stajer öğretmen rolündeyim. Hepsi aya kalktı biz girer girmez dedik zaten bunlar baştan yuttular yemi. Sonra tanışma faslı falan baya ilerledi zaman. Baktık keyfimiz yerinde çağırdık 2 öğrenci olum bize kantinden 2şer poğaça 2şerde çay kap gel dedik tabii hocam hemen hocam...edalarıyla gitti sefil çömez^^ Bizim bu güzel lale devrimiz sona ermek üzere tabii... İşte biz bir yandan tıkınıyoruz öğrencilerde bize bakıyor "ne biçim hoca lan bunlar derste tıkınıyor" gibilerinden. O esnada kapı çalıdı bizim sıfından arkadaş. Dedik bizim sultanlık kesin bitti. Demez mi ordan "lan Mustafa - Serhat ne işiniz var burda hoca derse girdi sizi bekliyo her yerde aradım hele şükür buldum sizi" Ordan "len Alper allah belasını virsin b*k ettin herşeyi" diye bir çıkış yapar yapmaz bizim öğrenciler olayı anladı.

Bu şaka classic oldu bizim için artık. 4-5 kere yapmışlığımız vardır.

@ShootEmUp
    Biz 4 arkadaş dershanede Koku bombası(Sakın denemeyin cok pis kokuyo)aldık neyse sınıfa geldik hocam yoktu dedik kimse yokken patlatalım sınıfın içerisinde 1. arkadaş bombaya bastı patlamadı 2. bastı ondada patlamadı neyse şişman bir arkadaş vardı cıktı üstünde Zıplamaya biz burnumuzu tuttuk patlamasını bekliyoruz neyse patlatı Herkes burnunu tuttu dışarı cıktık Ordan bayan bir hoca geldi noluyo olum burda dedi Kızlar tabi hemen bizi ispiyonladı siz 4 kişi dedi içeri giriyosunuz dedi Sınıfa girdik kişi + İğrenç kokan bir bomba tam tamına 1 ay boyunca koku gitmemişti O günkü olayı hatırlamak bile istemiyorum çünkü eve gittiğimde 3 defa banyo yaptım üstüme sinmiş anca geçmişti

@Quincey
    bende bi olay anlatayım belki hoşunuza gider:
    Ders din.Hoca Peygamberlikle ilgili bir ders anlatmaktadır.
    Hoca:
    Şimdi bi kişi sürekli argo konuşsa hiç ibadet etmese etrafındakilere kötü davransa sonra 40 yaşından sonra peygamberim derse kim inanır
    Bizim sınıftan Hasan:
    Kadir İnanır :mrgreen:

@macrocheck
    Bu olayların hepsi TÜrkiyenin en seçkin öğretmenleri ve öğrencileri ile geçiyor.

Matematik dersi Canpo sınıfta
    Ben- Hocam tatil nası geçti nerelere gittiniz bakayım
    Hoca- Valla biyere gitmedim ama çok şey öğrendim bi öğrenciyle kızışsam keşke
    Ben- Ne öğrendiniz hocam
    Hoca- Çok manyak küfürler öğrendim yenilerde kullanacam xD

-------------------

Hoca- O yeşil mont ne pezemeng
    Ben- hava soğuk hocam
    Hoca- s*** git senin amacın p**lik bilmiomuyuz ehuehu

-----------------

Bu olay feto dersanesinde geçer ders biyoloji

Hoca- Erkek üreme sıvısının adı menidir
    Ben- Hocam yemin edin yoksa inanmam
    Hoca- Cidden bak yalan yok bende
    Ben- Tadı nası hocam peki
    Hoca- Tuzlu hafif
    Ben- Nerden biliyorsunuz hocam
    Hoca- dumur xD

@Tarantella
    Edebiyat Dersi..
    halk edebiyatı şairlerinin hayatı anlatılmaktadır..
    büşra isimli kabız arkadaşımız hemen ortaya atlar..
    Büşra = b
    hoca =h

b:Hocaam..ben köroglu ile ilgili bi hikaye biliyorum..
    h:Ihmhmmıhh.zamanımız az büşracım
    b:hocam nolur cidden biliyorum..
    h:tamam o zaman büşracım seni dinliyoruz.
    b:şimdi bunun babası padişahın adamıymış da bıdıbıdıbıdıbıdıbıdı..
    h:ee büşracım sonra ?
    b:işte hocam bu köroglu gay imiş karacaoglan da sübyancıymış.
    h:e..ee..oha kızım.nereden çıktı bu ? çok çirkin..
    (sınıf yarılır)

başka bir edebiyat dersi...

b:hocaam dadaloglu ile ilgili bi hikaye biliyorum..
    h:kızım biraz sus da anlatayım şu konuyu..
    b:hocam ne olur ya cidden bu sefer güzel bi hikaye..
    h:öff peki kızım anlat..
    (tam o anda yanımda oturan hamza isimli arkadaş durur durur ve..)
    hamza:hocam...hocam bakar mısınız..ıhmmmhıhm..
    büşra:daha sonra padişaha gitmişler de bıdı da bıdı.
    hamza:(hayal edemeyeceginiz kadar komik bir ses tonu ile)hocam karışıyor yaaaaaaaaaaaaa..

(sınıf devre dışı)

deepnot : hamza arkadaşımız sadece büşra arkadaşımıza kıllık olsun diye böyle hoş hareketler içine girer.fatih ürek e benzeyen tipine bakıp gülmeyecek adam tanımıyorum..

irem adlı arkadaşımızın ilerizeka sorularından bazıları...(kayıtlara geçsin lütfen)

-hocam örovizyona amerika katılıyor mu ?
    -hitler erkek miydi ya ?

ders : din..
    hoca ibadetlerle ilgili bir konu anlatır..

hasan hoca:evet çocuklar inanç ve ibadet aynı kavramlardır..bunları temeli aynı oldugu gibi islamiyette de aynı anlama gelirler..
    hamza: hocam inanç ve ibadet nasıl aynı ya ? olur mu hocam ya ? yanlış bilgiler bunlar..olmaz ya.
    hasan hoca: (dayanamaz ve..)tamam hamza tamam 2si farklı şeyler diyelim o zaman
    hamza:(hocanın duyamayacagı bir ses tonu ile)offffffff patladı !....
    hasan hoca: dikkat et de elinde patlamasın!..

(sınıf yarılır)

hasan hoca:kim dedi onu
    hasan hoca: sen iblisin ne anlama geldigini biliyor musun bakayım ?
    hasan hoca: evet 3 sayfalık ceza ödevini yarın masamda görmek istiyorum.

@manslayer
    biz gene arkada 6 kişi herzamanki gibi dönmüş sesli bir şekilde srodan muhabbet edioz en arakdaki arkadaşta camdan dışarı bakıor. Ders ingilizce hiç affetmez hoca ama biz takmıoz
    Hoca:Susun olm
    Biz hemen önümüze dönüoz 15sn sora devam
    hoca en sonunda tebeşiri bi aldı
    Gökmen: lan olm valla +5 tuttu
    Fatih: lan okan bnm adama nassı pk aldırdın ben snn ..... ..... salak
    İlkay: Okan seni canım dövmek istiyor
    Adem:Dikkat
    hepimiz eğildik arkadaki arkadaşın kafaya vurdu tebeşir sora gene kalktık
    Gökmen: akşama +6 denecem tutmacak
    Ben : ya olm bırak deneme
    Fatih:Bırak denesin alsın ...........
    bla bla bla

@RoyalFlush
    Matematik sınavındayız.Niyetimiz 4 lü kopya çekmek.
    Fakat arka çaprazımda oturan sabırsız arkadaşım:
    Ark:Açsana biraz yav göremiyorum!
    Ben:(kağıdı bırakıp pis bir sırıtışla arkamı dönüp:Burda olmaz yavrum...
    Olayı yaşayan diğer 7 arkadaş gülme krizine girip sınavın 10 dk sını heba ettiler.

Ayrıca bu muhabbetin geçtiği 4 kişi sınıftan atılmak suretiyle sınavdan "sıfır" aldı.

olay2:
    Lise müdürümüz Osman Nuri A. Adamın konuşması değişikti.Sanki burnundan konuşuyordu.Birgün bize geldi gürültü yaptığımız için.Bağırmalar çağırmalar sonunda;
    Müdür:Sagına sagın!Bi daga böle bişi duumak istemiorum!
    Yanımdaki eleman:(önündekinin arkasına saklanıp)Sakın sakın sakın ha!Yaklaşmayın yanıma! (Nez'in şarkısı) diye dalga geçmek suretiyle bizi kopardı.Olan "can" adında bir arkadaşa oldu.Zat-ı muhterem kendisini bir yerden sonra frenleyemeyip kahkahayı bastı müdürün yanında.Daha sonra disipline gitti müdüre güldüğü için.O olayada ayrı bir gülmüştük.

olay3:
    Eşit ağırlık sınıfının büyük tayfası,bacağını yeni kırmış arkadaşı kaldırıp indirirken,fizik hocamız gördü."Oğlum ne yapıyorsunuz bıraksanıza çocuğu bacağı kırık!"diye uyardı.Bizimkilerde nadirde olsa hocayı dinlediler ve çocuğu havadayken yere fırlatmak suretiyle öbür bacağınıda çatlattılar.Sonra birde pişkin pişkin,"aha yığıldı" diyerek kahkahayı bastılar.Severdim kerataları,espriden anlarlardı

WindTalker
    bugün yeni gelen geometriciyle tanıştık.Zil çalmadan birkaç dakika önce geçen konuşmalar:

hoca:çocuklar yeni bir öğretim yılı,kafanızda ne var ne yok atın,ilerde iyi yerlere gelmek istiyorsanız derslere 4 elle sarılın..

o anda bir suskunluk,herkez eline bakıyor.

ben: ya ama hocam bende 2 tane var??

@RollsRoyce
    Tarih dersindeyizhoca Türklerin ilk ana yurdunu anlatıyor orta asya felan hoca sonra iklimin insan üstünde etkisi var afrikada çok güneş var diye insanlar esmerler felan dedi ondan sonra doğuda havalar çok soğuk olduğu için insanlar esmer o sırada dedi bakın Karadeniz'de insanlar beyaz tenli tam o sıarada arkadaş büyük burunlu olurlardedi herkes kopuk

@just_life
    Hoca:evet cocuklar bildiğiniz gibi geçen seneki abilerinize ablalarınıza dersimde hesap makinesi kullanmalarına izin verdim bu sene sizede izin vereceğim ama fazla alışmanızı istemiorum biliosunuz ki öss'de hesap makinesi kullanmak yasak .
    [Ders Boyunca Boşada Doluyada Konuşan Ark. ]:haa Össde hesap makinası kullanmak yasak mı hocam
    Ben:yok olm bide cep telefonu veriolar joker hakkı kullanıosun :mrgreen:

@KoTS0W_KiLL
    inkilap dersindeyiz lise 3
    Hoca:evet arkadaslar osmanlı devleti 12 adayıda italyanlara koruması için vermiştir fakat birdaha geri alamamıştır..
    Hoca:2.dünya savaşından sonra bu 12 ada yunanlıların eline geçmiştir.Fakat elimizde gökçeada ve bozcaada kalmıstır...
    Mesut:Hocam bide heybeli ada var..
    Hoca:Gerizekalı o ada ege bölgesinde!!!

@Pettigrew
    İngilizce dersindeyiz...
    Hoca:Where are you from?
    A kişisi:I am from ekmekçi köyüsü.

@DownFall
    Tarih dersi, Yeni hoca(genç, güzel bir kadın.) gelmiş tanıştık falan... Beklentilerinden falan bahsediyor:
    Hoca: Arkadaşlar sözlü notu hakkında konuşmak istiyorumm. Eğer dersi takmaz, bana saygısızlık yaparsanız size sözlü notu olarak ortalamanızın üstünde vermem vermem VERMEM!
    Yiğit: Hocam ALIRIM ALIRIM ALIRIM!

@ARK0
    Hoca:Hakkı diyelimki yoldan bir beşgen geldi ve sana dediki benim iç açıları toplamım kaç derece?
    Ben:360
    Hoca:Yanlış(aradan birisi çıkıp doğru cevabı söyler)
    Hoca:yoldan gelen bir beşgen in iç açılarını bile bulamıyorsun otur yerine.
    Ben:Hocam siz merak etmeyin yoldan bir beşgen bana iç açılarını ölçmemi söylerse seve seve eve götürür ölçerim ben onun açılarını
    Sınıf:Nihahahahahahaha

@MasterOfDevil
    Geçen senden kasım hoca geometrinin ilk dersine girdi
    Arkada iki çocuk konuşuodu
    Hoca:Çember nedir yavrum?
    Arkadaş:İçi boş dairedir hocam
    Hoca:bu boş daire kiralık mı satılık mı?

@ArtLess
    Bu sene okula yeni başladık... Hoca geldi;ismini felan söyledi sonra sizler dedi.Bi kaç kişi klkıp söyledi .Bizim emraha geldi sıra
    -ben emrah erzincanlıyım 67 kiloyum 1,65 boyundayım ben iyiyimdir ama tersim kötüdür ben ailenin en küçük çocuğuyum aynı zamanda en büyük çocuğuyum vede aynı zamanda tek çocuğuyum

@macrocheck
    Bizim okulun tavanları 8-10 adam boyunda falan. e haliyle camlarda hayvanat gibi. Fransızca dersi hoca içeri girer arkadaş camdan oturuyor tabi hoca girince bi hareket falan yok nasolsa fransızcacı bi tarafını yırtsa laf geçiremiyor. Kadın klak malk der bizimki tınlamaz sonunda bağırmaya başlar. Arkadaş kalkar etrafına bakınır gider hocanın koltuğuna oturur hoca bakakalır tabi biz demediğimizi bırakmıyoruz fransızca olupda Türkçeye benzeyen kelimeleri yırtınıyoruz.

"Durağu tut"
    "On tıra verse"
    "Enai de Va Şansss"
    "Enai de Problem"
    "Amele Börek"
    "O *** ne o *** boku delior"

gibi. Sonra zar zor hoca derse geçer anlatmaya çalışır bu sırada arkadaş hocanın kitabıyla oynuyor xD . Döndü bana telefonu açınca ne yaparsın nası açarsın dedi hoca sonunda patlama safhasına geldi. Tel'im çalınca dışarı çıkar öyle açarım bakın gösteriim diip dışarı çıktım. Çok zevkliydi

2. Leet1

Leet1 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben daha Çok buna Güldüm :mrgreen: Teşekkürler :twisted:

3. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    :mrgreen:

4. carwen

carwen Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bizim sınıftan bi farkı yok.
    Demek bütün sınıflar böyle. ^^

5. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Sende Yazarsan Yukarıya ekleyebilirim.Topıc daha güzel hal alır. :wink1:

6. carwen

carwen Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Tamam dersler başlasın yazabilirim.^^

7. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Tek sen değil herkesten bekliyorum. :muck:

8. iCe_diVe

iCe_diVe Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    benim anLatacak birşeyim yok, 10 erkek 20 kız, sınıftan çıt çıkmıyor T_T

9. StickControl

StickControl Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hunter
    okulun 2. günü sınıfım değişti kimsenin sesi soluğu çıkmıo sınıfa bir hoca girdi tanımadığımız bir hoca neyse ... tanışdık kaynaşdık :P Hoca anlatmaya başladı Edirnede 4 sene muğlada 3 sene samsunda 7 sene ...

Hocam Acun Ilıcalı ile bi akrabalığınız war mı :P

Not:açıkçası pek komik deil ama sınıf ortamında yapılan espiriler işte :roll:

10. Mavi Reyiz

Mavi Reyiz   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Biz okul takımı antremanındayken..Hoca:
    -Evet Arkadaşlar bugun uykunuzu iyi alın,Yarınki maç çok önemli..
    Ferhat:
    -El arabalarına asılmayın.
    Hoca:
    -Yarın oynamıyosun ferhat.
    Ferhat:
    -Tamam,Tamam asılabilirsiniz.
    Hoca:
    -Kovuldun ferhat
    Ferhat:
    -Tamam arkadaşlar karışmıyorum ne yaparsanız yapın.
    Hoca:
    -Ferhaaaaaaaaaaaaatt
    zuuauauauuahauaaasuashah

11. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    :think: :curtain:

12. carwen

carwen Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Tarih dersindeyiz..
    Hocayı daha tanımıyoruz.Herkes bi fikir güdüyor ortaya bayan mı erkek mi diye..
    Ve 10dk bekleme sonucu içeriye bir bayan hoca giriyor.Evli ve 2 çocuğu olan^^
    Girdiği gibi bu sınıf ne biçim kokuyor dedi. XD
    Ve arka sıralardan bir arkadaş;
    Hocam kokabilir sınıfın tamamı erkek dedi.
    Hoca:Evladım erkekler yıkanmaz mı dedi.
    Önder:Hocam yıkanmaz olur mu biz hergün yıkanıyoruz mecburiyetten dedi ve oturdu. :mrgreen:
    Hoca anlamadı bir şey.

Ps:Bu arada just_life hocanın ismi nedir belki tanıyorumdur. :lol:

13. SymbioN

SymbioN Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bizim de tarih hocamız vardı lise 2 de giriyodu lise 4 olduk şansa bu sene bize düştü :D dersten kaçan bile sırf o hoca için derse girerdi.

Orta asya türklerini anlatıyodu hoca sonra dedi ki

hoca- orta asyalılar göçebe yaşadıkları için atları evcilleştirmişler
    koray(bizim sınıftaki bi çocuk)- eveeeet
    hoca- atları evcilleştirdiklerine göre neyi bulmuşlardır?
    koray- . . . .
    hoca- at arabası tabii ki
    hoca- peki at arabasını buldukların a göre neyi keşfetmişlerdir?
    koray- tekerlek ( buradaki espriyi sınıfta daha iyi anlaşılıyor :D )
    hoca-bakın nasıl da bildi tekerlek olduğunu (gülerek) ( tekerlekteki anlamı anlamışsınızdır :D )
    koray- hocam size bakınca aklıma geliyo :D:D

dedi sınıfta bi gürültü koptu hoca bile gülüyodu :D:D:D

14. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    hehehe anlamıştır belki çaktırmamıştır :twisted:

15. RollsRoyce

RollsRoyce   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Coğrafya dersindeyiz hoca başladı küresel ısınma dedi eğer böyle giderse mevsimler azalcak ben parmak kaldırdım son duyumlara göre hocam mevsimler çoğalcakmış hoca anlamadım dedim hocam isterseniz sayabilirim evet say dedi:Yaz,kış,ilkbahar,sonbahar ve karnıbahar :mrgreen:

16. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Aldım... :muck:

17. Ilker Cindik

Ilker Cindik   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başkanlık seçimleri
    Sınıfta herkesi ayarrtık, herkes bana oy verecekti.
    Sınıf hocamız derse girdi.

Hoca : Başkan adaylarını görebilir miyim?
    (Havadaki tek parmak benim parmağım.)
    Ben : Tamam başkan benim.
    Hoca : Ne söyledin lan bunlara ne aday çıktı ne de başka bir şey.
    Arkadaş : Bize şişme kız alacağını söyledi hocam.
    (Sınıf uçtu)
    Ben : Şişme havuzdu lan o.

18. RollsRoyce

RollsRoyce   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Geçen sene olan olay halen aklımda Dil Anlatım dersindeyiz hoca işte bir konu anlattı bağ fiil mi öle birşey tahtaya üç kişi kaldırdı ilki sevgilim yazdı diğeri yatakta en son ben hocam dedim ben en iyisi üç nokta yazam şimdi ayıp kaçar hoca gülerek way fesat way dedi :D

19. RollsRoyce

RollsRoyce   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Taze taze espiri yine coğrafya dersindeyiz hoca açtı big bang konusunu arkadaş espiri yapcak yeri çok iyi biliyor hocam ne patlaması dedi hoca oğlum büyük patlama yani ne hocam teröristler mi patlacak sınıf kopmayan yok :mrgreen:

20. Audrey

Audrey Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    HighSchool
    heheh bugun almanca dersindeyidik hoca baktı kimse rakamları bile hatırlamıyo arakdaşa sordu

Hoca : 13de bakıyım
    Ark.: 13

^^^^

anlamayan olrsa hoca almanca 13 ne diye sormuştu :mrgreen: