BiG BoY

Öğretiyorum
Arkadaşlar sınıfta kaldım morelim çok bozuk sizin önericeğiniz bişe var mı? senden küçük öğrencilerle okumak nasıl bişedir acaba teselli için napabilirim lütfen yardım :(

bende lisdeyken sınıfta kalmıştım o sene bizim sınıftan zaten bi 12 kişi kalmıştı o yüzden bize yeni sınıf açmışlardı :D not: okul mevcudu 300 kişiydi :D

BiG BoY

Öğretiyorum
PhaetoN demiş ki:
bende lisdeyken sınıfta kalmıştım o sene bizim sınıftan zaten bi 12 kişi kalmıştı o yüzden bize yeni sınıf açmışlardı :D not: okul mevcudu 300 kişiydi :D
üzülmedin mi hiç kaldığın için ?

Takımı
Galatasaray
İlk senen ise birşey olmaz 2. senede geçersin yeterki biraz gayret et. bkz : ben lise 1 ' de 14 zayıfım geldi ilk sene sınıfta kaldım. Okuldan ayrılıcaktım son anda kararımı değiştirdim ve gittim okudum . 1 zayıfla sınıfımı geçtim. :beer:

yo hayat devam ediyordu nede olsa :D zaten şuan açıköğretim son sınıftayım lise 2 de tastikname aldım :P

çok kötü bi duygu yaşamadım am ayaşamak da isdemem dogrusu kepaze olursun millete okulu barak daha eüü ^^ :D

Sınıfta kalmayı nasıl beceriyorsunuz,anlamış değilim.Bende 3 sene boyunca 1 kere bile kitabın yüzünü açmış değilim ama ben geçtim :roll:
p.s:Geçmiş olsun

kitabın yüzün açmayıpda geçenler bizdede elbet vardı ama sen hem kitap yüzü açmaz hem hocalarla sürekli didişir hemde hergün kavga çıkarıp öğle aralarında kaçıp içki-sigara içipde öğleden sonra okula dönüp o şekilde derse gidersen böyle olabiliyor bknz:lise 2 de tastikname :/

PhaetoN demiş ki:
kitabın yüzün açmayıpda geçenler bizdede elbet vardı ama sen hem kitap yüzü açmaz hem hocalarla sürekli didişir hemde hergün kavga çıkarıp öğle aralarında kaçıp içki-sigara içipde öğleden sonra okula dönüp o şekilde derse gidersen böyle olabiliyor bknz:lise 2 de tastikname :/
Sen onları yapıyorsan okula boşuna gidiyormuşsun zaten,tastiknameyi vermeleri normal :coffee:

Takımı
Galatasaray
Optimus Prime demiş ki:
Sınıfta kalmayı nasıl beceriyorsunuz,anlamış değilim.Bende 3 sene boyunca 1 kere bile kitabın yüzünü açmış değilim ama ben geçtim :roll:
p.s:Geçmiş olsun
lol ilk sene bende öyleydim hiç açmadım neredeyse 1 defter alıp giderdim böylece sınıfta kaldım.2. sene fazla değişiklik olmadı 1 defter yerine 2 defter götürdüm kitap götürmedim ama geçtim . :starving:

Optimus Prime demiş ki:
PhaetoN demiş ki:
Sen onları yapıyorsan okula boşuna gidiyormuşsun zaten,tastiknameyi vermeleri normal :coffee:
okula ne için gittiğin seni ilgilendiren bir olay değil evet tastikname almam normal bi olaydı aldım mutluyum :coffee: :wink1:

PhaetoN demiş ki:
Optimus Prime demiş ki:
PhaetoN demiş ki:
okula ne için gittiğin seni ilgilendiren bir olay değil evet tastikname almam normal bi olaydı aldım mutluyum :coffee: :wink1:
Okula gidip-gitmemen beni ilgilendiriyor dediğimi hatırlamıyorum :coffee:
:lol: Tamam,mutluysan sorun yok.

@Optimus
Amacın kavga çıkartmak mı?
Aldıysa almış.O onun geleceğini etkileyecek.Bir daha bu tarz konuşmalar yapma.

ImmorTaLGoD demiş ki:
@Optimus
Kavga çıkaracak birşey söylediğimi hatırlamıyorum.
P.s:Kavga çıkacak olsaydı,çıkardı.Konuşma tarzımda da kötü birşeyler görmüyorum

konuşma tarzında sana göre belki kötü birşeyler yok ama iğneleyici laflar var neyse daha fazla uzatmıyorum bir yanlışım olduysa affola.

PhaetoN demiş ki:
konuşma tarzında sana göre belki kötü birşeyler yok ama iğneleyici laflar var neyse daha fazla uzatmıyorum bir yanlışım olduysa affola.
Evet dilim biraz sivridir ama abartılacak birşey yok :P :beer: Zaten yukarıdada belirttim,senin için sorun yoksa,mutluysan bana birşey demek düşmez bro :beer:

Optimus Prime demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
@Optimus
Kavga çıkaracak birşey söylediğimi hatırlamıyorum.
P.s:Kavga çıkacak olsaydı,çıkardı.Konuşma tarzımda da kötü birşeyler görmüyorum
Bana söylense kendimi kaybedeceğim kelimeler sarfettin :coffee:

Geçmiş olsun , keşke gayret edip sınıfı geçebilseydin , büyük bir ailevi&maddi problem yada sağlık problemi dışındaki hiçbirşey sınıfta kalmak için bahane değildir.Sınıfta kalmak ailenizin sizin için verdiği onca emeği boşa çıkartmaktır , şu 1 sene elinden gelenin en iyisini yapıp onlara iyi bir yıl sonu notu götürene kadar başın eğik olmalı yanlarında... Umarım bu sene hatanı telafi edebilirsin.Teselli olayına gelince seni teselli edecek hiçbir şey yok , bazıları işte sınıfın en büyüğüyüm cart curt diye kendilerini avuturlar fakat bu aslında daha da kötü birşey.Geçmiş olsun yeniden...

Winterspring demiş ki:
Geçmiş olsun , keşke gayret edip sınıfı geçebilseydin , büyük bir ailevi&maddi problem yada sağlık problemi dışındaki hiçbirşey sınıfta kalmak için bahane değildir.Sınıfta kalmak ailenizin sizin için verdiği onca emeği boşa çıkartmaktır , şu 1 sene elinden gelenin en iyisini yapıp onlara iyi bir yıl sonu notu götürene kadar başın eğik olmalı yanlarında... Umarım bu sene hatanı telafi edebilirsin.Teselli olayına gelince seni teselli edecek hiçbir şey yok , bazıları işte sınıfın en büyüğüyüm cart curt diye kendilerini avuturlar fakat bu aslında daha da kötü birşey.Geçmiş olsun yeniden...
+1900

Yukarı Alt