Absence

JetHomme demiş ki:
Absence demiş ki:
O kitaplara para vericek adam bul bana ben hep ordan işleyeyim konuları
O Kitapları devlet karşılamasaydı mecbur para verip alıcaktın.
Sor bakalım bi onlarımı alıcaktım
misal
dil ve anlatım kitabı içindeki soruların ki zaten toplasan 50 soru var yok çoğu ya iki şıkkı da doğru yada hiç cevabı yok :mrgreen:
Bu tek örnek ayriyetten 50 sayfalık kitabı olan bir ders için haftada 2 saati uygun görmüşler ben canım sıkıldı okudum bi derste kitabı zaten 5 sayfa anlatım var sonra 2 sayfa onun özeti var herşey tanım hadi bunlar küçük ayrıntılar geçtim onları tek söyliyeceğim şey o kitaplarla 4 sene okuyan bir öğrenci değil ygs yi lys yi kazanmak barajı geçemez bu ülkede

JetHomme demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
JetHomme demiş ki:
O kitaplara para verseydin öyle bir açardınki kapağını ' Para verdik bunlara hocam bunlardan işleyelim' derdin...
önemli olan para mı yoksa birşeyler öğrenmek mi?
Benim demek istediğimi anlamadınki.

Bişeyler öğrenmek isteyen zaten açıyor o kitapları.
Birşeyler öğrenmek isteyen zaten açmıyor o kitapları öğrenmek istesen de öğrenemiyorsun o kitaplardan.Benim ingilizce öğretmenin 4 sene boyunca başka kitaplardan konu anlattı ki kendisi bulunduğum çevrenin en iyi ingilizce öğretmenlerinden birisiydi ve meb'in kitaplarına demediğini bırakmazdı içerik anlatım vs vs herşey hakkında.Kısacası öyle her öğrenmek isteyen açınca birşey öğrenemiyor o kitaplardan .

JetHomme demiş ki:
Absence demiş ki:
O kitaplara para vericek adam bul bana ben hep ordan işleyeyim konuları
O Kitapları devlet karşılamasaydı mecbur para verip alıcaktın.
SBS - ÖSS o kitaptaki bilgilerden soruluyor dolayısıyla bişeyler anlatıyor yoksa nasıl çıksın o kadar soru o kitaplardan :muck: :think:

RiqueLme demiş ki:
Lenneth demiş ki:
Valla siyasetle pek ilgim yoktur, ama receb'ide hiç sevmem.Hayırlısı neyse o olsun diyelim^^
kendi düşüncemdir ve cok sevdigim bi akrabamın yüzünede söyledim çekinmeden akp liyim diyince.
R.T.e ı sevenin aklından zoru vardır arkadaş.
Bro herkes istediği adamı sever insanların fikirlerine saygı duyman gerekir cool2:

Yukarı Alt