Beşiktaş'ta her adımı olay olan Fatih Tekke önemli açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ta geleceği belirsizliğini koruyan Fatih Tekke, Sabah'a konuştu. Teknik direktörü Bernd Schuster'in 2-1 kazanılan Galatasaray maçından sonra yaptığı "Fatih Tekke'yi kadroda düşünmüyorum" açıklamasını değerlendiren Fatih, "Gelişmelere anlam veremiyorum. Çok konuşmak da istemiyorum. Şimdiye kadar hep susmayı ve çalışarak formayı giymeyi bekledim. Ancak oynayabileceğim haftalarda bana şans verilmedi. Yine de sadece çalışarak bekleyeceğim" ifadelerini kullanarak dert yandı.

SCHUSTER BENİ İSTEMEMİŞ!

4 hafta önce 2-1 galip gelinen Sivasspor maçının ardından hocası Schuster ile tartıştığını hatırlattığımız 33 yaşındaki forvet, "Ama o olaydan sonra kendisi takım önünde konunun kapandığını söylemişti. Pazar günkü basın toplantısında yaptığı bu açıklamadan sonra bile kimse gelip benimle konuşmadı" dedi ve "Yargısız infaz var" diye ekledi.

Fatih Tekke son olarak şunları kaydetti: "Sezon başında bir yönetici bana 'Schuster seni istemiyordu. Bundan dolayı bir süre hoca ile gerginlik yaşadık' demişti. Belki açıklamalarının nedeni budur."

Yukarı Alt