Hayta35

Bilgiliyim
Yüksek Sadakat'in Eurovision'dan elenmesiyle birlikte Twitter'da ve ekşi sözlükte şu geyikler döndü..

Almanya'da yapılan Eurovision Şarkı Yarışması'nda yıllar sonra finale kalamayışımız internette geyiklerin dönmesine yol açtı.. İşte onlardan bazıları:
DEMET AKALIN

Yüksek Sadakat popculara laf etmişti gitmeden! Allah'ın tokatı yok diyeceğim. Ayıp olmaz değil mi :) Saygılar.

ŞAHAN GÖKBAKAR

Yüksek Sadakat, takmayın kafanıza. Belki üstünüzden bir kuş geçer, kanadından bir tüy düşer...

HANDE YENER

Keşke!

ŞEBNEM BOZOKLU

Ah Atiye diyorum, susuyorum...

EBRU POLAT

Moral sıfır, Eurovision'da elendik. Bunu Nihat'a nasıl anlatmayı düşünüyorsunuz. Sabahtan beri bunu düşünür oldum. Çok kızacak...

IŞIN KARACA

Harbiden elendik mi? Yüksek Sadakat'a geçmiş olsun...

FERHAT GÖÇER

Eurovision'da elendik çok üzüldüm. Yüksek Sadakat'in bunu haketmediğini düşünüyorum. Çok değerli bir grup, moral ve desteğe ihtiyaçları olacak.

METİN AROLAT

Ne yani, diğer şarkıların tümü bizim şarkımızdan daha mı iyiydi? Yok öyle bir şey. Saçmalık...

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN

Seneye Eurovision adayımı açıklıyorum, Yıldız Tilbe. Valla çok eğleniriz ülkecek. Nihat Doğan adadan dönünce hepimizin intikamını alır Yüksek Sadakat'tan. Siz nasıl üzersiniz benim milletimi der! Bir de döver! Rahat olun.

AYŞE ÖZYILMAZEL

Aaa, Yüksek Sadakat gerçekten elendi mi?

CÜNEYT ÖZDEMİR

Ne yani kahpe batı dünyası (!) bizi Orovizyondan eledi mi!
Hay bin Bülent Özveren'in telefondaki cızırtılı sesi! Göğsüm daralıyor, yüreğim yanıyor... Olmayaydı sonumuz böyle!

Yukarı Alt