özellikle çok char sahibi olanlara kötü oldu bu durum adamlar sadece plus bıtakmışlar trafik verdiği zamanlarda nasıl girecek millet bu oyuna gerçekten saçmalamaya başladılar.
göz boyayıp bir event getirdiler oyuncular itiraz etmesin diye.
Oyuncuları para kapısı olarak görmekten başka bir şeye yaramıyor bu joymax.

trafic olursa coğu bırakır rahat ol o zaman geri adım atarlar herkes alamaz plus

bu oyunuda oynamak istiyorsan para vericeksin şu anda serverlar zaten boş eğer dolu olsa 12 13 yaşındaki kücük kardeşlerimiz biraz daha reel işler peşinde gider anneleri babaları kızmaz :))))

korc4n demiş ki:
bu oyunuda oynamak istiyorsan para vericeksin şu anda serverlar zaten boş eğer dolu olsa 12 13 yaşındaki kücük kardeşlerimiz biraz daha reel işler peşinde gider anneleri babaları kızmaz :))))
yanlıs hatırlamıyorsam plus 290 silk 300 silk alabilginde göre 30 dolar 47 liar felan ediyou 40 int olsa 100 bot 10 lira bun cart curt 150-200 lira gelir kim alcak merak ediyorum

arkadas bu yorumunu 1 char için yapmiş 2 3 charı olan ne yapsın 400 500 versin bu oyunu oynayacaksan diye. plus diğerleri kadar satmaz eminim buna. yaptıkları en kötüm olay oyucular içinde kendileri içinde

aynen lv kasmak için şimdi 102 lvlim plusmu alıcam her seferinde ben ticket alıyordum aylık :S

herşey bizden kaynaklanıyor kimse tepki göstermiyor herkes tepkisini bi şekilde gösterse inanın tadından yenmez...

EnDZoNe

saçmaladı joymax çeşit getiricegine çeşitleri kaldırıyor. Expert packet die bişiy getirdi ; getirdide adam neden alsın onu serverlar doldu yine...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Joymax gayet zeki beyler parasına para katıyor biz harbi oyuncularla işi yok onların varoş günü birlikçi oyuncularla işi var.

extraloob demiş ki:
Joymax gayet zeki beyler parasına para katıyor biz harbi oyuncularla işi yok onların varoş günü birlikçi oyuncularla işi var.
Harbi oyuncuların birden fazla charı oldugundan eminim gel gelelim ki serverlar gecen seneki gibi olursa harbi oyuncu kalmaz.Kendi pt sini kuran kişiler var adam 8 char için ayda 400 tl mi vericek :)

Yukarı Alt