Test isro 20 aralıkta sona erecektir.
Silkroadın 120 lvl de biteceğini ve yıllar önce eski adminimizin söylediği Silkroad2'nin hazırlıkları bunlar.Burada amaç isroda playerları birbirleri ile yarış içine sokmak.
Şuan en üstün char blader, bir bug sayesinde 3 defa batır yapabiliyorsun bu durumada kimse dayanamıyor.

Edit: oyuna girince 10m sp niz oluyor , bankada 100 adet magic pop oluyor ve magic pop makinesinden seçtiğiniz item str int 8 statları dağınık olarak dağıtılmış şekilde düşüyor.
Chnlar 2 build seçebiliyor, Weapon skill veya Force serisindeki light cold fire i 120 yapıyor. yada sadece weapon skill veya force 120 yapılabiliyor.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Advance

Charın dıştan resmini çekmişsin ki onda değişsen bir şey yok gidip skill penceresinin resmini felan çeksene -.-

force açıldığında weapon un yanında firenin açılaması çok kötü olmuş şu andaki sisteme ters bir sistem var bakalım nolacak

vallaha bi yeni sistem gelirse bi yandan iyi pop olarak 12dg var ve diger yandan cok cok cok cok igrenccc wizardlar bless acınca staffı takıyorsunuz ve blessiniz gidiyor :@division holy felan kalıo ama sadece bless gidior cok sinir bir durum eger böyle bişi gelirse eular s*k*lir :) ben bir wizard olarak foruma yazdım böle bişeyin gelmemesini istedim sizde yardımcı olun....

RecLast demiş ki:
Silkroad 2 çok farklı olacak diyorlardı arkadaş bu ne hiç bi değişiklik yok gibi :S
olayı yanlış anladnız bu silkroad2 değil, isro da playerleri birbirleri ile yarışa sokmak için 20 günlük isro 120 lvl test sürümü.silkroad'da 120 lvl son finale gelindi.şuan oynana silkroadda başka skill vs değişikliliği olmayacak, joymax silkroad2 sürümünü daha sonra piyasaya sürecek :thumbsup:

Yukarı Alt