beyler this client can only be installed and used at the start of Silkroad-R Open Beta Test Dye bi hata veriyo yardımcı olurmusuznz

Arkadaslar bu sorular icin forumda ayri bir topic actim ama cevap alamadim bende buruya yaziyim dedim belki cevaplanir umuduyla :(

1.silkroad-R ile silkroad online arasindaki butun farklar nelerdir?
2.silkroad-R ile silkroad online nin birleseceginden bahsediliyor ve birlesme esnasinda chralarimizin itemlerini falan alamiycakmisiz duyduguma gore dogru mudur?
3.silkroad-R da cin skill lerinde degisiklik oldugunu duydum bu degisikliklerden bahsedermisiniz
4.benim oyunda en cok onem verdigim sey charimin skillerinin duzgun olmasidir ve suana kadar kastigim butun charlara sp farm yaptim ve bu oyundada ong taxiye girip surekli lvl duserek sp farm yapma imkanim varmi (gaptan bahsetmiyorum)
5.silkroad-R da henuz gold satislarinin baslamadigini biliyorum peki goldu nasil temin ediyorsunuz en azindan taxi ye girebilmek icin?
6.bazi arkadaslarimiz bota kurup pt halinde kasiyorlar peki bu ptlerde cin charlara yer varmi ve sbot mbot silkroad-R da calisiyormu calismiyorsa hangi botu kullaniyorsunuz
7.oyundaki en kalabalik sw hangisi
8.meslek kasma olayi silkroad online daki ile ayni durumdami yoksa eskisi gibimi (yani thief hunter trader) ve meslek itemleri ne durumda (tip olarak)
9.silkroaddaki gibi legend itemlerde bolluk varmi ve piyasanizin durumu nedir tabi silkroaddaki kadar ucuz olmasini beklemiyorum cunki gold satisi yapilmiyor ama fiyatlardan ornek verirmisiniz
10.sizce neden silkroad online degilde silkroad-R ve bencede neden silkroad online yerine silkroad-R oynamaliyim
11.Silkroad-R a baslarsam avantajlarim ne olur ve zorluklari neler cunki hep taxi ve plvl ile kasmis olan bir tip oldugum icin kendim kasmaya alisik degilim :)

Yukarı Alt