Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
t r a j e d i demiş ki:
SilkroadR de sadece mbot ile ibot larmı uyumlu ?
sbot SilkroadR de çalışıyormu ?
2 char nasıl girebirlim oyuna ?
mbot , ibot , srokingbot olması lazım şuanda benim bildiklerim ama en sağlıklısı ücretli mbot ile ücretsiz ibot

sbot ile silkroadR calışmıyor.

ibot u indirebilirsin onun içinde dosyalarda loader bulunmaktadır.

SilkroadR'ye bir hevesle ibotu ve onun gererktirdiği programları kurdum fakat yeni bot sürümü sanırım paralı olmuş. Neyse geri kaldırmak istedim ama tek yapabildiğim ibotu ve diğer dosyaları silmek oldu. Şimdi launcer'e tıklıyorum start gelmiyor. Önce yama yapın dedi yaptım olmadı. Yeniden indiriyorum ama 1 kb bağlantı ile indiriyor 72 s falan diyor bitmeye daha çabuk bir çözüm varsa merakla bekliyorum...

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
alinar221 demiş ki:
SilkroadR'ye bir hevesle ibotu ve onun gererktirdiği programları kurdum fakat yeni bot sürümü sanırım paralı olmuş. Neyse geri kaldırmak istedim ama tek yapabildiğim ibotu ve diğer dosyaları silmek oldu. Şimdi launcer'e tıklıyorum start gelmiyor. Önce yama yapın dedi yaptım olmadı. Yeniden indiriyorum ama 1 kb bağlantı ile indiriyor 72 s falan diyor bitmeye daha çabuk bir çözüm varsa merakla bekliyorum...

Sitesinden full client i indir ek olarak yoktur sanmam ben uploaded etmiştim ama o eski kaldı en iyi çözüm sitesinden indir gece yatarken açık bırak pc yi olsun bitsin :muck:

Redd demiş ki:
quarizma1 demiş ki:
ArkadaşLar BiLgisayarıma Format Attım siLkroadı yükLedim Oyunun Launcherini Açıyorum BekLiyorum bekLiyorum Start geLmiyor.s Lütfen Yardımcı oLabiLirmisiniz? İşte resim böyLe kaLıyor hiçbirşey oLmuyor..
http://imageshack.us/photo/my-images/26/adsznuo.png/
Bu versiyon çok eski :think: sen sitesinden full clienti indir dostum :thumbsup:

:arrow: http://www.joymax.com/silkroad
Şaka Yapıyor OLmaLısın Dostum :) Wingsro Bu Ve Hiç Bir Sro'da Start GeLmiyor..

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
yorum yazamadım :!!&%&! konuyu hiç okumadınmı ? SilkroadR destek bölümü burası senin oyununla ne alakası var ?

bu konunu silkroad private server bölümünde açarmısın.

Konuyu Ben Açmadım Ama Farketmez sanırım Çnkü Hiç Bir Sro açıLmıyor. Ayrıca Bayadırda İLgiLenmiyorum :=)

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
SilkroadR de henüz nick değiştirme diye bişey mevcut değil diye biliyorum.

Redd demiş ki:
SilkroadR de henüz nick değiştirme diye bişey mevcut değil diye biliyorum.
Nick değiştirme Silkroad R ye nezaman gelebilir bir bilginiz varmı ?
Naming scroll sadece pet için mi kulanılıyor yoksa char nick degiştirme k içinde kulanılırmı ?

yaklasık 1 saat önce silkroad-r client'i indiridim falan fistan ama joymax'in kendi sitesinden indiremedim çünkü;

"Sistem Hatası -1000" diye bir hatayla karşılaşıyorum. ama bu hata sadece istemci indirmeye çalısırken değil, hangi işlemi yapmak istesem çıkıyor ve komik ve sinir bozucu olan taraf "sorunlarınız için destek ekibine basvurunuz" yazısı. destek kısmına tıklıyoruz, üye girişi istiyor, bilgileri giriyoruz fakat yine "Sistem Hatası -1000"
bu geçici bi' durum mu, neden kaynaklanıyor. benden taraf bi' sorun olabilme ihtimali çok az ve oyuna giriş yapamıyorum, çünkü sözleşmeyi kabul etmem gerek, fakat sözleşmeyi kabul etmek için üye girişi yapınca yine aynı sorun "Sistem Hatası -1000".
sanırım daha taze bir problem, aradım bir bilgi bulamadım. yardım eden veya bilgi veren olursa sevinirim.

iyi geceler

Aynı hatayı bende giriş yapmak için kullanırken alıyorum. -1000 hatası

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Sistem hatası - 1000 hiç duymadım böyle bir hata oyunu orjinal sitesinden mi indirdiniz ?

oyuna giriyorum girdiğim gibi 3 adım atıp dc yiyorum aradım ama bir çözüm bulamadım sistem gereksinimlerim gekenin 3 katı üstünde tamamen güncel sistemim neden olabilir bu sorun cevaplariçin tşk ederim

Yukarı Alt