client açılıyor ama oyun bi türlü açılmıyor acaba bileb var mıdır sorunu directx sdk da yükledim olmadı?

Merhaba arkadaşlar benim bi sıkıntım vardıda bide size danışıyım dedim :)
şimdi ben para kasacam alana 6 tane çar sallamayı düşünüyom 47 lvl yapıp hunlara bırakacam ama
60 k sp kastım cleric ve wizardı upgrade yapmak için.. lıght armor giydirip salacam yatmasınlar diye..
sözün özeti str int leri vermedim diyorum ki 2 int bir str versem çarlar daha mı sağlam olur ???

Arkadaşlar artık açık olarak kimseye buradan destek vermiyorum eğer bi sorunu olan varsa bana pm le ulaşsın gerekli yardımı yaparım

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
muntehib demiş ki:
Merhaba arkadaşlar benim bi sıkıntım vardıda bide size danışıyım dedim :)
şimdi ben para kasacam alana 6 tane çar sallamayı düşünüyom 47 lvl yapıp hunlara bırakacam ama
60 k sp kastım cleric ve wizardı upgrade yapmak için.. lıght armor giydirip salacam yatmasınlar diye..
sözün özeti str int leri vermedim diyorum ki 2 int bir str versem çarlar daha mı sağlam olur ???
hiç bulaşma derim eğer gold kasıcaksan bana göre charın light armor wizard olucak full int tabikide :) işin özeti öyle birşeyin taraftarı değilim bana yaparmısın dersen yapmam ama yinede görüşlerini farklı olanlarda vardır :)

Ps: suan için silkroadr de gold char kasmak erken diye düşünüyorum :)

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
birde arkaşlar hep oyunun illagal yollarını düşünüyorlar o yüzden de sürekli hata alıyorlar sorun cıkıyor yapmayın beyler bi yere azda olsa para harcayınki ordan bir beklentiniz olsun demi :)

PS: lütfen bu bölümde soru belirtiniz , muhabbete filan girmeyiniz zaten muhabbet konumuz mevcut orada devam ediniz. Gereksiz yazılardan lütfen kacınınız ki herkez yardımını düzgün ve iyi bir şekilde alsın

China Mastery deki Recovery kısmındaki skiller Cleric ve Bard skillerinin karışımından mı oluşmakta ? Ben bi bard / cleric kullanıcısı olarak çok üzüldüm bu duruma ondan soruyorum eğer o şekilde bi durum oluşmuşsa hemen Blader char açmayı düşünüyorum SilkroadR ye

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
@Xanan
China Mastery deki Recovery kısmındaki skiller Cleric ve Bard skillerinin karışımından mı oluşmakta ?

anlamadım ben şimdi tam olarak ne demek istediğini ? chine skillerinde en altta gelen damageleri party de oldugunda herkeze dağıtan bir skill var onumu soruyorsun?

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Mag def pwr ve phy def pwr veren iki üç tane skillden ibaret.

Ben account umun gizli cevap ını unuttum ama şifremi ve e-mail adresimi değiştirdim.Silkroad da artık gizli soru-cevap olayı yokmu.Konu hakkında cevap veren ark. teşekkür ederim iyi oyunlar. :beer:

rocklee demiş ki:
Ben account umun gizli cevap ını unuttum ama şifremi ve e-mail adresimi değiştirdim.Silkroad da artık gizli soru-cevap olayı yokmu.Konu hakkında cevap veren ark. teşekkür ederim iyi oyunlar. :beer:
Gizli soru artık kalktı

MelancholyMan demiş ki:
rocklee demiş ki:
Gizli soru artık kalktı
Cevabın için teşekkürler.1 yıldan daha uzun zamandır oynamıyordum oyun da baya şey değişmiş.

Yeni bir sorum olucak mesajıımı editliyorum bana çıkan elixir leri satamıyorum pazara koymak istediğimde
''Registration of item on stall network has failed'' hatas alıyorum.Network pazarda satmak istediğimde hani şu hotanda item leri register yapıp sattığımız orada da item ler görünmüyor.Elixir lerde lvl yazıyor benimkilerde lvl 8 yazıyor.Bu elixir leri elimden çıkaramıycakmıyım.
Not:Elimdeki elixir ler düşük lvl lerde çıkan incomplete elixir ler değil yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.Bir de resim ekliyorum.

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Arkadaşlar oyunu kurdum ancak start diyorum hackshield yükleniyor kapanıyor launcher öyle kalıyor sro client açılmıyor araştırdım ancak çözümünü doğru dürüst yazan bir yer yok böyle bir sorunla karşılaşıp çözen var mı?

Saian S.S demiş ki:
Arkadaşlar oyunu kurdum ancak start diyorum hackshield yükleniyor kapanıyor launcher öyle kalıyor sro client açılmıyor araştırdım ancak çözümünü doğru dürüst yazan bir yer yok böyle bir sorunla karşılaşıp çözen var mı?
Bilgisayarında Antivirüs programı yüklü ise o engelliyor olabilirmi?
Bunu da başka bir site de buldum seninle aynı sorunu olan bir arkadaş. Ve ona verilen cevap bi dene derim.

Ctrl + Alt + Delete yapıp Görev Yönetici'sini seçin.Sonra oradaki Seçeneklerden İşlemler'i seçin.Şimdi ise HSUpdate adlı işlemi bulun ve işlemi sonlandır diyin.
Daha bitmedi.Son olarakta PointBlank exe adlı işlemi sonlandırın.Ve oyunu tekrardan başlatın sorununuz çözülecektir.. geri bildirim yapmayı unutmayınız.
- Alıntıdır.

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
rocklee demiş ki:
Saian S.S demiş ki:
Bilgisayarında Antivirüs programı yüklü ise o engelliyor olabilirmi?
Bunu da başka bir site de buldum seninle aynı sorunu olan bir arkadaş. Ve ona verilen cevap bi dene derim.

Ctrl + Alt + Delete yapıp Görev Yönetici'sini seçin.Sonra oradaki Seçeneklerden İşlemler'i seçin.Şimdi ise HSUpdate adlı işlemi bulun ve işlemi sonlandır diyin.
Daha bitmedi.Son olarakta PointBlank exe adlı işlemi sonlandırın.Ve oyunu tekrardan başlatın sorununuz çözülecektir.. geri bildirim yapmayı unutmayınız.
- Alıntıdır.
ne HSUpdate var nede PointBlank Antivirüste yüklü değil bir sürü yere baktım bulamadım çözümünü.

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Arkadaşlar böyle bir sorunla karşı karşıya olanlar ComboFix i indirip kursunlar sorun ortadan kalkıyor.Oyuna girdim şuanda

silkroad ı açmak için hs update nin çalışmasına gerek yok çözüm için pm le ulaşın lütfen

Yukarı Alt