o halde müsadeniz ile ilk soru benden gelsin.
oyunda parti şeklinde kasarken bard karakterlerin açtığı buff skiller bana etki etmemekte, wizzard/cleric buildim fakat sanırım bununla bir ilgisi yok. takdir edersiniz ki benim gibi birçok wizzard/cleric oluyor partide. çin karakterlerde de dahil olmak üzere bard buffları gözükürken bende gözükmüyor, nedeni ne olabilir?

-partiden çıkıp tekrar girin, oyundan çıkıp tekrar girin gibi basit şeyler söylemeyin lütfen :)

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
eu kısmından pek anlamam ama şöyle bir açıklama yapayım sanırsam bu oyunda bard skilleri kişi üstünde değilde parti sıralama listesinde isimlerin altındamı gösteriyor sadece ? belki böyle bişey olmuştur ? diğer party deki arkadaşlara sordunmu onlar bişey dedimi bizde gösteriyor yada göstermiyor diye ?

Bu SilkroadR deki kastığımız char lar silinicekmi yani 1 ay sonra yeniden sıfırdan mı başlıycaz.Eğer öle ise kasmıycamda:D Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler:D

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
rocklee demiş ki:
Bu SilkroadR deki kastığımız char lar silinicekmi yani 1 ay sonra yeniden sıfırdan mı başlıycaz.Eğer öle ise kasmıycamda:D Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler:D
Hiç sanmıyorum buda yeni bir silkroad online yani öyle charı filan sil baştan başla olmaz ya zaten olduktan sonra tutulmaz :) sorun yoktur rahat ol bence :thumbsup:
Ben teşekkür ederim iyi forumlar.

İyi geceler..
Bu silkroad R de skill sıfırlama hakkında bir bilginiz varmı glave char açmıştım baydı kasamadım bow olmaya karar verdim curset heart görevini aldım.Topladım neyse 80 100 tane aldım sikil sıfırlama çubuklarını ama mastery i indirmiyor sadece skilleri indiriyor 14 de kaldı 13 olmuyor heuksal ve hiç açık skill yok heuksal da.
Ha bir de şu hatayı veriyor.''Cannot withdraw the skill that you have not yet learned''Bu konu hakkında yardım ederseniz sevinirim neyi yalnış yapıyorum ya da sorun sro damı bug mu var.
Kolay gelsin yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

benimde bir sorum var chin char açtım ve mastery lvl Eu charların gibi her lvl atlayışta 2 tane veriyor neden böyle ya ?

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
gocaman demiş ki:
Bende gold nasıl elde edıp guıld kurcamızı soracakrım

o şuanlık zor gibi ancak oyun ara ara trader salıyor sende thief olup mallarını alıp satıyorsun o şekilde para kazanabilirsin

thiefliği toke karşılığı şehirdeki özel eşya satan kişiden alabilirsin.

Umarım olmaz ama s bot silkroadR de çalışır mı ileride. Aslında hiçbiri çalışmasın daha iyi. Bir de iki clienti açmanın bir hilesi hurdası var mı?

Skil sıfırlama sorunu bendede var. Glavier char kasıyorum yanlışlıkla Bow master levelini bir yukarı çektim şimdi tekrar sıfırlayamıyorum.

accuk demiş ki:
Bot var mı yaaa :s
Sorduğunda sorumu :dance: Doluuu makara:

Ben account umun gizli cevap ını unuttum ama şifremi ve e-mail adresimi değiştirdim.Silkroad da artık gizli soru-cevap olayı yokmu.Konu hakkında cevap veren ark. teşekkür ederim iyi oyunlar. :beer:

Yukarı Alt