Dj TuRsU demiş ki:
XxMissBeLaxX demiş ki:
Dj TuRsU demiş ki:
Kaptanmısın Bende denizcilik okuluda okuyorum

+ Birinci kaptan bile 11.000 $ almıo :coffee:

Sen Türk Gemisindeysen 6 7 Milyar Ben Yabancı Gemideyim Okulu Okuyorsun Bazı Şeyleri Sor Soruştur ok Kardeşim :wink1:
Kaç Yaşındasın ?

Üniversite Bitirdinmi ?
Universite Bitirmene Gerek Yok Öğrenim Belgesi İlk Okul Mezunu Olsan Yetiyor 23 Yasındayım 18 Yasında Kurs Ve Sınav Gördüm Güverte'de Başladım Askerligimi Yabancı Gemide 28 Gün Yaptım << Bunları Neden Soruyorsun Suanda Konumuz Joymax'a Ulaşmak Ve Server Açmak Ok

Ya arkadaşlar dalga geçmenize sebep ne ? Adam belli bişiler yapmak istiyo belki parası var . Server işinide halleder belki oda sorun deil . Adam soru soruyosa doru cvp verin !!!

JOYMAX CO. Ltd.
Yonetim kurulu baskani: Chan Woong Jeon
Kurulus tarihi: Nisan 10 1997
Calisan sayisi: 2008 de 170 kişi Olarak yayınlanmış.
Adres merkez buro: Garakbon-Dong, Songpa-Gu, Seul / Kore
Adres ikinci buro: 3003 North First Street Suite 330 San Jose, CA 95134, USA ( Amerika )
Phone: +82-2-420-8854

[ Bu Bilgiler Gerçektir. Korede Yaşıyan Dayımdan Alınan Bilgiler İle Doğrulanmış İletişim Bilgileridir. ]

Sanırım Türkler İçin Server Açıcaklar ( Türkler İçin derken ''Türkiye'' gibisinden )

ve Unutmadan sanırım Silkroad Normal Oyuncular İsteğinde Server acmayı Kabul etmez, Paralıda Olsa! büyük Firmalar/şirketler başvurusunda Açılabilir

XxMissBeLaxX demiş ki:
Universite Bitirmene Gerek Yok Öğrenim Belgesi İlk Okul Mezunu Olsan Yetiyor 23 Yasındayım 18 Yasında Kurs Ve Sınav Gördüm Güverte'de Başladım Askerligimi Yabancı Gemide 28 Gün Yaptım << Bunları Neden Soruyorsun Suanda Konumuz Joymax'a Ulaşmak Ve Server Açmak Ok
Bence paran varsa vede boyle birşeye kalkışacaksan kesinlikle bunu joymax kabül etmez ama şu olabilir şu korelilerle pravite server için anlaşa bilirisin belki buraya gelip kurulum yapıp destek vere bilirler adamların dini imanı para eminim gelirler sen en iyi ecsr jsro gibi pravite server yöneticilerine ulaş :thumbsup:

Bencede Silkroad Normal Oyuncular İsteğinde Server acmayı Kabul etmez.Silkroad Su anda Cok tutmus Bir Oyun Kim BiLir Kaç Tane Trilyonlarla Oynayan İş Adamları Server Acma Talebinde bulunmustur.

Ama Düşüncen cok Güzel İnşallah Basarılı olursun.

Windy

DanTe__ demiş ki:
Ya arkadaşlar dalga geçmenize sebep ne ? Adam belli bişiler yapmak istiyo belki parası var . Server işinide halleder belki oda sorun deil . Adam soru soruyosa doru cvp verin !!!
bazı şeyleri ne kadar kolay sanıyorsunuz :sfff:

Bill Gates Silkroad'ı satın almak istedi.Chan Woong Jeon ' un verdiği cevap;

HAYALLER PARAYLA SATIN ALINAMAZ.
Ama inanmak başarmanın yarısıdır :wink1: Umarım düşündüğün şekilde birşeyler olur. Zaten bu gidişle TrSRO açılcak gibi geLiyor.

XxMissBeLaxX demiş ki:
WindTalker demiş ki:
@XxMissBeLaxX

elde etmek istediğin şey hayallerinse,hayallerini kenarıya koy ve mantığınla bak olaya :wink1:
elde etmek istedigim şey hayallerim olsaydı suanda bu konu üstünde çalışmazdım :wink1:

Hayallerde Mantık mı Arıyorsun? Güldürme beni xD

WindTalker yazdı:
@XxMissBeLaxX

elde etmek istediğin şey hayallerinse,hayallerini kenarıya koy ve mantığınla bak olaya

IsaurA hayalleri falan WindTalker Çıkardı Mesajları Bastan Aşagıya Okuma Bazı Şeyleri Es Geçiyorsun Once Oku Komple Sonra Yorum Yap Okey :wink1:

Para ve iman kimde belli olmaz derler,paran varsa açaarsan seviniri arkadasim.Yok sende isrodaki GM ler gibi oyun başında olmazsan ben gelmem :)

Yaa Arkadaşım Biraz Kafan Çalışsın Koskoca Şirketin Sahibine Fax Atarak Ulaşmaya Çalışıyosun Hadi Ulaştın Ne diycen Ben Server Kuracaktım Hiç Birşey Bilmiyorum Msn Ekle Öğretmi Dicen Hadi Onuda Yaptılar Japoncan Varmı + Ms SQL 2008 Kullanmayı Hadi Ezik Server İçin MySQL Kullanmayı C++ Yazılım Yazmayı Biliyomusun Hadi Onuda Bildin Herşeyi Yaptın Sen Çalışan Bir Adamsın 6 Ay Varsın 6 Ay Yoksun Nasıl Bu İşlerle Uğraşıcan.

Arkadaşlar sakin olun arkadaşın üstüne gidecek ne var bu konuda anlamış değilim.

Arkadaşımız bir istekte bulunmuş, bu istek ne kadar mantıklı ne kadar mantıksız orasını tartışmak bana düşmez ama olacaksa nasıl olur olmasssada neden olmaz vb. şeyleri yazmadan siz makaraya başlamıssınız.

Önce bir araştıralım bakalım ne neymiş ne deyilmiş sonra karar verelim.

Hem söyleyin bakalım nasıl açılcakmış server ilerde PH la evlenince o kadar parayla bir server açarım belki :P :D

Yukarı Alt