her swde var..her swnin yarısı gene eskisi gibi bot oldu..8-9 ay önce hepsini banlamışlardı geri geldiler botlar :S

Aç gözlü, oturduğu yerden para kazanmayı amaç eden kişilerin charları gold vs vs şirketleri işte ne olucak başka, eşşek gibi oturup sw'leri fulluyolar bide utanmadan goldu satıyolar.

Bunlar olmazsa Goldu nerden bulucaksın ? 100m 3 tL şu anda...Max lv 70 iken ben 10m için 50 Tl bayılanları bilirim :)

UglyKing demiş ki:
Bunlar olmazsa Goldu nerden bulucaksın ? 100m 3 tL şu anda...Max lv 70 iken ben 10m için 50 Tl bayılanları bilirim :)
Bunlar olmasa item fiyatları bu kadar kazık olmayacaktı , maddi durumu olmayanlarda alabiecekti? cicioe2

Goldlar ucuz olduda noldu bu seferde item taxi vs. fiyatları gold fiyatlarına paralel olarak yükseldi .

bunlar hırsız sitelerin sahte bot sitelerin çarları. benim başıma geldi. sbot u indirirken bot-cave.net yerine bot-cawe.net e girdim ve botu indirdim. pc ısrarla virüs olduğunu söylemesine rağmen yinede kullandım. meğersem id pw girdiğim zaman direk adamlara gitmiş ve 2-3 gün sonra çarlarıma tek tek girildi ve boşaltıldı. hemen ertesi gününde stall networktan asdasda gibi saçma sapan isimli çarlar tarafından itemlerimin satıldığını gördüm. hatalıyım ama onların yaptığı şerefsizliktir...

The47

Bilgiliyim
Herbirinizin haklı oldugu noktalar var. Ama unuttugunuz bişey var. ESC ye basıp çıkabilirsiniz :wink1:

İyi forumlar.

Joymax bu network stall işini alexe taşımalı yada hotana her yoldan düşük lvl lerin ışınlanmasını engellemeli. Alex de gold bot gördünüz mü hiç? Demekki isteyince oluyor. Böylesi işlerine geliyor...

Yukarı Alt