GüzeL oLmuŞ Eğer böyLe Giderse biRCoK SroCu senin Medianı kullanıcak İnternet kafede senin Programın olcak

ARALARA EXL FLN YASSAN BÖLE REKLAM OSA :lol:

Tamamen Türkçe Olursa Çok Güzel Olur Ama İtem İsimleri Yeni Başlıyanlar İçin Sorun OLur. extraokk

Yarın 11 e doğru denemeniz için ilk media.pk2 yi koyacağım ama çok bir şey beklemeyin.En azından şimdilik.

buff demiş ki:
Yarın 11 e doğru denemeniz için ilk media.pk2 yi koyacağım ama çok bir şey beklemeyin.En azından şimdilik.
Kimse bir kaç Türkçe cümle için 300mb lık dosya indirmez Rolling Eyes

ilkercindik demiş ki:
buff demiş ki:
Bir kaç cümle değil bende çeviri yapıyorum ben help bölümünü çeviriyorum yarına yetişmez büyük ihtimalle dosyam bildiğim kadarı ile item mall, karakterlerin hikayeleri fln türkçe daha ne var onu bende bilmiyorum.linki koyduğunda nerelerin türkçe olduğunu yazar herhalde
Ama kotasız kullanıcılarda indirip görüşerini yazarsa seviniriz

Remi demiş ki:
ilkercindik demiş ki:
buff demiş ki:
Bir kaç cümle değil bende çeviri yapıyorum ben help bölümünü çeviriyorum yarına yetişmez büyük ihtimalle dosyam bildiğim kadarı ile item mall, karakterlerin hikayeleri fln türkçe daha ne var onu bende bilmiyorum.linki koyduğunda nerelerin türkçe olduğunu yazar herhalde
Ama kotasız kullanıcılarda indirip görüşerini yazarsa seviniriz
İşiniz zor sizin. Onu upload etmek de var.. Rolling Eyes .Kolay gelsin.

buff bide nereleri türkçe yazarsan inderecekler ona göre indirebilirler

Bu Türkçeleşetirme kolay ama şöle bi şey var oynayan zaten ingilizce biliyodur yada bilmeyen gavur oyunu der niye oynasın der . diğer bi bakış açım uzun bir uğraş ama sonun sabit varsa bende yparım ben şimdi yeni ve daha detaylşı trainshow yapcam extralook fln bütün programlarının birleşimi olacak
%46 sı bitti yapınca inş. tutulacak Wink inş çalışmanız tutulur arkadaş

Yukarı Alt