Bir düşünün 'askrj' böyle isimler kimin charı neden banlanmıyor?
Neden hiç botlar pot almaya gitmiyorlar?

Arkadaşlar böyle botlar gmnin botları açıyorlar bu charları ??? kadar pot yani sınırsız pot koyuyorlar.Şimdi normalde oyun Populate olması gerekiyor şu listeye bir bakın en Populer serverlerin doluluk oranı gerisini siz düsünün.

Olympus: 3500/1867
Athens: 3500/2500
BabeL: 3500/3000

3500 server kapesitesi diğerleri gerçek oyuncular botlar değil.
Serverlerin normal böyle olması gerekiyor Gm botları yaratıyor 3500 oluyor sonra premium falan alıyorlar Trilyon kazanıyorlar sonra kendi botlarını banlıyorlar herkes bakıyorr aa sro boşalmıs ben artık sro oynayım kaydolayım indireyim indirince kaydolunca +Trilyon daha kazanıyorlar.Sonra dolduruyorlar 1 hafta botlar kasıyor sonra yine banlanıyor tekrar trilyon kazanıyorlar.Hepimiz kullanılıyoruz fakat bağımlılık yapıyor oyunu bırakmak zor geliyor

Fakat paralar nereye gidiyor Kniqht onlinedede bu açıklama yapılmıstı GamerFirst'in oyunları Direkt Knighte gidiyor bu Silkroaddada geçerli gerçek yüzü bununda bu bizim paralarımızda israiLe gidiyor..

KANIT: Wizard Skilleri dikkatinizi çekmistir.altındaki yıldız ne diye sorarsanız İSRAİLİN işaretidir.

Amerikan bir adam niye skillerinin altına İsrail yıldızı koysunki kendi vatanının bayragını koyar..

Eqer okuyup zaman ayırdıysanız tesekkür ederim Silk almamaya çalısın ve en kısa zamanda sroyu bırakın.

ALINTI... AMA SÜPER BİR BİLGİ...

Bir kısmına katılıyorum bir kısmına katılmıyorum. Joymax bir Kore firması, Amerikan değil. Wizard'ların altında çıkan simge ise pentegramın simgesi. Eski Mısırlılar pentegramı sihir,büyü gibi olayların simgesi olarak tanıtmışlardı. Tamam kusursuz bir firma değil ancak bazı yönlerini abartmışsın gibi geldi bana.

botlar geliyor ama alıyormu sizce...alanlar varsa onlarda diğer firmaların botlarıdır siteden gold satanların botlarıdır...

DaGangsta demiş ki:
Bir kısmına katılıyorum bir kısmına katılmıyorum. Joymax bir Kore firması, Amerikan değil. Wizard'ların altında çıkan simge ise pentegramın simgesi. Eski Mısırlılar pentegramı sihir,büyü gibi olayların simgesi olarak tanıtmışlardı. Tamam kusursuz bir firma değil ancak bazı yönlerini abartmışsın gibi geldi bana.
aynen yıldız ısaretı dgru tespıt. ayrıca sadece gm nın degıl sıtelerınde botları var ve deli para kazanıyolar golddan ayrıca ve ayrıca hıc bır turlu bot banlanmıyor tıbette gelın gostereyım her gun snıperlerde 80 lv botlar var unutmayın banlananlar sımge botlar asıl gold botları banlanmıyor

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
alibey587 demiş ki:
botlar geliyor ama alıyormu sizce...alanlar varsa onlarda diğer firmaların botlarıdır siteden gold satanların botlarıdır...
Doğru. Botların fantezisi var. Potçunun önüne laf olsun diye geliyorlar. Sırf sana pot alıyormuş gibi gözükmek için. Sonra da kasma alanına geri dönüyorlar :roll:

Ne alakası var İsraile giden para ile oyunun ?

Siyasete çevirmeyin konuyu .

Wiz'lerin can doldurma skill'i var ve Gold-Bot'ları yakından incelerseniz pot kullandığını kullanmadığı takdirde sürekli ölüp şehre geri döndüğünü görebilirsiniz.

İsraille alakası yok,o işaretin yunan mitolojisinde bir anlamı var,incele,bak,gör,gel buraya konuşalım sonra :beer:

Adamlar zorla oynatmıyor sizi, kaldı ki oyunu isteyen bırakır, isteyen devam eder. Oyunu bile dinle,siyaset ile karıştırıyorsanız yada başka ırklara olan düşüncelerinizi oyun ile göstermeye çalışıyorsanız vah halinize.

joymax kore firması kuzey mi güney mi hangisi bilmiom amerikan deil o yıldızın da yahudilerin yıldızıyla alakası yok 1 hafta botların kastığı sonra oyunun boşaldığı konusunda da çok iyimser kalmışsın keşke 1 hafta biz 1 hafta da botlar kassa ama öyle değil hep botlar kasıyo oyunda:D şok açıklama demişsin ama ben ortada açıklama falan göremedim

Yukarı Alt