1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Silkroadın Bittiği Trailer

1. Incandescent

Incandescent Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    18

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
  2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Gelirken çok heyecanlıydım açıkçası , geldikten sonra oyunu bıraktım.Ne pvp kaldı , ne kervan zevki.Yok görünmezlikmiş , wizard tek atıyormuş.Aptal aptal şeyler :olucem:

3. Incandescent

Incandescent Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Tanıtım : Mukemmel
    Yama : *ok gibi

4. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Wiz tek atıyor bi de yanına warrior al ölmesin de. Warrioru kesene kadar wiz kessin seni.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016
  5. Tauriel

Tauriel Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bence silkroadın bitme nedeni yeni nesil mmorpg oyunlar. Her oyun ilk Zamanlarında popülerdir.Bknz:Metin 2 metin 2 de değişen birşey yok ama sonunda o oyunu oynayan kalmadı

6. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    165
    Ödül Puanları:
    73
    Ben 90capte oyuna başladığım için Avrupanın oyunu bitirdiğini hiç düşünmüyorum eunun oyuna strateji kattigini düşünüyorum. Sadece Çin oynamak oyunu sadece iteme dayalı ve bireysel hale getiriyor. Wizardin tek atması falan hikaye 1vs1 de her Çin chari wizi aliyor zaten.

Oyunu asıl bitiren olay 12degreenin gelişiyle başlayan süreçtir. Herşey birer birer değişti. Artı basma olayı kayboldu. Itemlerin türleri değişti, kervancilik kaldırıldı alchemy tamamen paraya dayalı oldu. Oyuncular bildikleri silkroadi taniyamaz oldular. Üstüne eski usul versiyonlarda private lerin açılması isronun tamamen işini btirdi...

7. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
    1v1'de WizzCler WizzWarlock hatta sadece Cleric build ile mümkün değil Chin alamaz ki. Ch atak yapamadan bitirir işini.
    Sadece wizz değil olay. Eşit itemlerde olunsun hatta chinde biraz daha üstte olsun. Diyelim Warrior ile Spear pvp yapıyor. Spear örneğini en çok hasarı olan build olduğu için verdim (int bowun pvpde hiç şansı yok tek atamazsa direk yanına gelir alır seni blade bile). Uzaktan nuke at yanına gel q-e (skill adları gelmiyor aklıma kendi koyduğum yerleri söyledim resmen :D) ölmez çünkü sen nuke ya da yakın skill kullanırken cleric takmasına bile gerek yok can yükselten buffı basar bekler yatır tutmasını. Yatır tutunca tek skille nuke yerde.
    Rogue için zaten bir şey diyemem çünkü karşısına en kral build ile çık, 1 lv xbow ile yatır tuttuğu an bittin. Hele ki warlocksa xbowu takmasına gerek bile yok.
    Wizz tabi tek yerdi taktik bilmezken. Int Ch'ye karşı oynarken zaten nuke atana kadar wizzin ittirme skillini basıp bi meteor attı mı tek. İtemleri dizdikten sonra glavie builde kafa tutmaya başladı zaten. Crit gelmediği sürece ölmüyordu. Atak mı yaptı, ittir can bas meteor at uzaktaysa çak offer :D
    Pvp deneyimlerime göre şahsi fikirlerim bunlar. Tüm buildleri kullandım, denedim ki str wizz açmış kişiyim eu geldiğinde ve ana buildim her zaman Blade olmuştur; bir eu karşısında dayanamadım. Oyunun dengesini bozmaktan ziyade üstünlükleri var.
    12dg ile son sezonu oynayan oyuna final çektiler zaten.