çarlarını bırakan arkiler satmadığınız çarlarınızı versenize bi o.m yeter size bir ö.m kadar yakınım ( =
ne bırakması onlar PALAVRA PALAVRA PALAVRA :P (Bırakan adam burdan sro geyik muhabbeti yapmaz)

Düzenli silk alıp almamadan dolayı değildir de illegal programdan banlanmışsınızdır.Kaza kurşunu da olabilir.Joymax a mail atın veya silkroad'ın resmi web sitesinden login olun sebebi yazar.

CastAway demiş ki:
Düzenli silk alıp almamadan dolayı değildir de illegal programdan banlanmışsınızdır.Kaza kurşunu da olabilir.Joymax a mail atın veya silkroad'ın resmi web sitesinden login olun sebebi yazar.
Hakli :):) ama kardesm gercekten uzuldm G. OLSN

adamların hakkı !!!! istersen joymaxı satın al isterlerse anında banlama hakları var sözleşmeyi onaylıosun account açarken o sözleşmeyi gözden geçir illegal progam kullanmk yasak olduğu görüceksin sadece botla bitmioki bi dayanmışınız bota yüklediğiz media pk2 ler loaderlar cart curt bunlarda banlanma sebebi ki ben olsam media pk2 yle oynayıp görünmezliği açan kişi babamda olsa gene banlarım wizard ve rogue ların görünmezliğini bozuolar oyunun zevki kalmıo

bn silk almıyorum ama botta kullanmıyorum ve banda yemiyorum :mrgreen: ama bni ban değil bu lag oyundan soğutuyor :twisted:

yaf kardeşim bakın ben silly herada oynuyorum ben TAM 4 GÜN OYUNDA 1 an bile çıkmadım ! FULL BOTtum + blade ben nasıl banlanmıyorum !! + ne silk alırım ne bişi 89 dan 90a 4 günde kastım yaf :S

Beyler dikkatli olun farkındamısınız bilmiyrm ama isrobotcular banlanmıyo diğer agbot tbot fln banlanıyo.. dikkatli olun derim :(

bir arkadaşım dier arkadaşlarımın çarımını soyacağını öğrenmiş ve bana söyledi böyle böyle olacak diye... İtemler: 24lv sos xbow-4dg setinden 2 tanede sos vardı kullouk ve pantolon olarak. itemleri aktardıktan sonra yeni bir üyelik açtım ve o hanlerin çarıma girmesini bekledim fakat hiçbir giriş olmadı bu durumda bi aksilik var diye düşünerek çara girdiğimde çarın banlandığını gördüm...
3k sp gitti ama yeni serverda paraya daha çok ihtiyacım vardı iyi sıyrdım.....
AgBot kullanıcısıyım :think: :think: :think: :think:

Charınız Kaçak Silk İle Banlanmıs Olabilir Veya Sizi Sevmeyen Biri Sifrenizi Ele Geçirip Kaçak Silk Yüklemis Olabilir Ve Bu Yüzdende Banlanmış Olabilirsiniz.Loader Gibi Programlarda Ban Sebebidir:) Ücretsiz Botlar Gibi vs Bunlar Ve Son olarak Şansızlığınız Bota Attığınızda Gm Lar o Sırada Gold Charlarını Banlarken Sizide Arada Banlamış Olabilir:D

Yukarı Alt