windel demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:
charıma her afta en az 300-500 silk alırdım. Elinde sosun +7 vardı :wink1: Ve sonuç banned. Joymax'in kafası eserse banlar ve kimsede çıtını çıkartamaz benden söylemesi, isyan etmenizin bir manası yok. Bu olaydan sonra oyuna yaklaşık bir kaç ay ara verdim.
aylık 300 ytl falan yatırıyorsun sanırım o kadar silk aldığına göre.. :D :roll:
emin ol daha fazla, bir oyun oynadığımda keyfini çıkartarak oynarım.

@_TheFireBender_

baba ortamım full sro'da ikna ettiler geri çevirdiler. Yeni charada sun set düzecem (Wizard) Buda banlanırsa kalkar giderim türkiyelerden korelere ^^

Ct Prince demiş ki:
Geçmiş olsun arkadaşlar..Ben Sro bıraktım sizede öneririm.
ben bırakalı baya oluyor dersler üzrinde etki bıraktığında bırakmıştım wizardımı
ama yazın başlamayı düşünüyorum çünkü zaman geçmior :s

Titus Pullo demiş ki:
windel demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:
charıma her afta en az 300-500 silk alırdım. Elinde sosun +7 vardı :wink1: Ve sonuç banned. Joymax'in kafası eserse banlar ve kimsede çıtını çıkartamaz benden söylemesi, isyan etmenizin bir manası yok. Bu olaydan sonra oyuna yaklaşık bir kaç ay ara verdim.
aylık 300 ytl falan yatırıyorsun sanırım o kadar silk aldığına göre.. :D :roll:
emin ol daha fazla, bir oyun oynadığımda keyfini çıkartarak oynarım.
aldığım silk bnm ihtiyacımı karşılıyorsa ben zaten keyfini çıkartmış olurum. abartmayı sevmem yane.
türkiye şartlarına göre 1 ayda oyuna 300 ytl vermek şaşırtıcı geldi bana.. altını çiziyorum türkiye şartlarında..
mesleğini merak ettiğimi söylemeden de geçemeyeceğim.

Bu Aralar Silk Alanlarıda Banlıyorlar :roll:

En iyisi bırakın sroyu başka yolu yok yani :curtain:

da bu namussuz herifler silk almamış gbotları nasıl banlamıyolar adamlar 80 olcak yakında :S:SS

gecmis olsun ... uzun süredir silkroad ilk defa böyle büyük bi ban olayı gerceklesti sureklı gold charlar banlanırdı falan ama eos da bile 70+ cok char banlanmıs ...

öncelikle geçmiş olsun kardeşim..
ancak banlanma olayları sadece silk satın alınmasıyla alakalandırılmamalı.server ıcındekı kısılık olarak tutumların turkce veya ıngılızce ettıgın kufurler uygunsuz sozler,gm veya joymax'e yapılan hakaretler,online olma surene de bakılıyor.kısacası joymaxın ıcı para dolu bır duduğu var ve ıstedıgıme calarım ıstedıgıme caldırırım dıyor

bende banlanmışım :( :P

hiç dert deil bundan sonra arkadaş ortamı orası senin burası benim... gez toz :lol: ne laq derdi war ne Dc ne banlanma derdi war 8)

çarlarını bırakan arkiler satmadığınız çarlarınızı versenize bi o.m yeter size bir ö.m kadar yakınım ( =

Yukarı Alt