premiumlu 220 silkli charım banlanmış !!!

ne dir bu ne yha allah belasını versin siliyorum silkroadı

angel wing +pette vardı!

emeğime yazık be

@Polgara
Bence burası gayet uygun. :think:
@_TheFireBender_
Geçmiş olsun.Bende bırakmıştım lakin bu yeni event gelince başlamak zorunda kaldım.Event itemlerini çıkardıkdan sonra okullar kapanana kadar tekrardan silmeyi düşünüyorum.

Scratch demiş ki:
@Polgara
Bence burası gayet uygun. :think:
@_TheFireBender_
Geçmiş olsun.Bende bırakmıştım lakin bu yeni event gelince başlamak zorunda kaldım.Event itemlerini çıkardıkdan sonra okullar kapanana kadar tekrardan silmeyi düşünüyorum.
tmmen sil bence :evil: okullar kapanıncada oynama

charıma her afta en az 300-500 silk alırdım. Elinde sosun +7 vardı :wink1: Ve sonuç banned. Joymax'in kafası eserse banlar ve kimsede çıtını çıkartamaz benden söylemesi, isyan etmenizin bir manası yok. Bu olaydan sonra oyuna yaklaşık bir kaç ay ara verdim.

Titus Pullo demiş ki:
charıma her afta en az 300-500 silk alırdım. Elinde sosun +7 vardı :wink1: Ve sonuç banned. Joymax'in kafası eserse banlar ve kimsede çıtını çıkartamaz benden söylemesi, isyan etmenizin bir manası yok. Bu olaydan sonra oyuna yaklaşık bir kaç ay ara verdim.
aylık 300 ytl falan yatırıyorsun sanırım o kadar silk aldığına göre.. :D :roll:

Titus Pullo demiş ki:
1 kaç aymı ?
tammen bırakmalısın bence

Yukarı Alt