1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Silkroadı Nasıl Hızlandırabilirm!

1. ProblemMaker

ProblemMaker Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler 128mb ekran kartında hepsi lowda 512(ram) mb oynuyorum ama yinede oyunda veince devamlı dolu olduğundan......Hep dnen dnee ömür gidiyor rami arttorocam ama o zmna kadar biraz az kasmasını sağlayabilir msiniz?Sağa olun! extrabeer

2. mobilsehri

mobilsehri Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    parana kıycan :lol:

unutmaki herşeyin bir bedeli vardır. :lol:

oyun bir zevktir ve bedelini ödemelisin :lol: Razz :lol: Razz :lol: Razz :lol: Razz

3. pfffffff

pfffffff Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Silkroad online meslek lisesi anasınıfı terk.
    ctrl+alt+del

işlemler sekmesi

sro_cliente sağ tıkla öncelik atadan en yükseklerden birine tıkla

işlemci ilk önce ona çalışsın extraokk

4. m_e_r_t

m_e_r_t Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş bilgisayarın hızı baya değişio dene. Önce denetim masasına gir oradan sistem i bul ve tıkla. karşına çıkan pencerenin üstündeki yazıların arasında gelişmiş yazıo ona tıkla.orada performans yazıo. o performans yazan kutunun sağ tarafında ayarlar var ona tıkla.bir pencere açılcak. o pencerenin yine üstünde gelişmiş yazıo ona tıkla. çıkan sayfanın en altında Sanal Bellek yazıyor onun yanında da değiştir var. değiştire tıkla. orada Başlangıç boyutu ve En büyük boyut die 2 kutucuk var.Hard Disk inde ne kadar boş yer varsa onu o kadar yükseltebilirsin.ben kendi bilgisayarımda başlangıç boyutunu 4096 En büyük boyutu 8192 olarak ayarladım.(dahada yüksek yapabilirsin).sayılarını girdikten sonra ayarla ya tıkla. sonrada tamama bas. Sistemini yeniden başlatmanı istiyebilir.

NOT:bu işlem bilgisayarının hard disk inin (ne kadar ayarladıysan) ram olarak kullanılmasını sağlar.ayarladığın MB kadar hard disk in boş hafızasından düşülür.:)