1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

silkroadı bilenler bi baksın

1. astaldo5

astaldo5 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilmemek değil öğrenmemek ayıptır
    ben daha bu oyunda yeniyim ve biraz acemiyim
    1. sorun bu silah giysi takı vs bunlarda parantez içinde yazan % değerleri ne kadar etkili misal olarak psk atak 100-150(%50) burdaki %50 ne kadar etkili aynı silahtaki magical atak % desi imbue de ne kadar etkili(str charlar için)
    2. kullandığımız itemlerde bize bonus stat olarak verilen str int gibi şeylerin yanındaki % ne kadar etkili misal str 3(%100) veren bi giysi de
    3. critical ve pary ratio yanında yazan % ler aynı şekilde ne kadar etkili misal crt 10(%40)

biraz acemice sorular ama bende bu oyunda acemiyim

2. Mighty

Mighty Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Seri Katil
    1) Phy ve mag attack değeri ne kadar yüksekse vuruş gücün o kadar çoktur. Mesela bir swordda %50 mag ile 8k vuruyorsan %75 ile bundan daha fazlasını vurursun.Phy da da aynı şey geçerli.
    2) Mesela 8d itemlarda max 5 str 5 int verebilirsin. 9d itemlarda ise max 6 str 6 int verebilirsin her bir item için. ordaki yüzdeler senin bu max değerden ne kadar tutturdugundur. Mesela 9d bir itemda eger 3 str tutturursan %50 yazar max 6 olduğu için. o yüzdeler bunu ifade eder.
    3) cri 12(%100) bu ifade o silahın max criticte oldugunu gösterir. parry ratio içinde 24 (%100) max değer olarak gözükür ve parry olarak onun üstüne o itemda kendi değerleri içinde yukarıya çıkamazsın.senın dediğin örenkte ise cri 10 (%40) ise bu silahın crisi artırılabilir cri yüzden ne kadar çok ise (cri sayısı) o kadar çok crit atasrsın.

3. Nebula

Nebula Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Unutmman gereken bişey söyleyeyim itemlerine bonus eklerken taşın yandığında,Mevcut değeri düşürdüğünde veya % değerlerin aynı kaldığında kafayı yiyecek gibi olabilirsin.

4. _HaNNiBaL_

_HaNNiBaL_ Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

5. Macro

Macro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Barmen, Grafik Tasarımcı, Web Tasarımcı, Yazar, Şa
    Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
    Öncelikle sro ya ve aramıza hoşgeldin.

1-) O sayı o lvl in NPC silahı ile arasındaki farktır. O lvl in NPC silahı olmayabilir olsa idi arasındaki fark yüzde kaö olacaktı şeklinde düşünebilirsin.

Mighty gayet güzel açıklamış fakat ilkinden oyunu hiç bilmeyen biri anlayamayabilir diye ilkini tekrar açıkladım..