Arkadaşlar Silkroadı Açıyorum oyuna girmesini beklerken yada oyundayken 1dk sonra süre kadar pc donuyor Mouse Klavye hiç birşey hareket ettiremiyorum. Resetle düzeltebiliorm ancak çözümüne yardımcı olursanız sevinirim.

P4 2.4 işlemci
128 Ati Radeon 9600 Pro ekran kartı
1gb ram
Gerekirse Diğerlerinide Yazabilirim Yardımlarınızı Bekliyorum.

2-3 Gün Önce yani Update olduktan sonra Silkroadı Açtıgımda Pc'm Donmaya Başladı.

Ekran Kartın dan sanırım yüzden donma yapıyor %80 ihtimal %20 lik ihtimal isede driverden dolayı

ps: düzeltildi xD

Everest diye bir program var onu internerden uzretsiz inidire bilirsin orda bilgisayarı yıklayınca algılayıcılar sıkıyor onu tıklayıp sıcak lık degelerı kac bir soylermısın.

Gameworld demiş ki:
Ayarları min. yap ekran kartı ve driverları güncelle
Ayarlar en düşükte zaten ekran kartı ve driverlar güncelli

Melik demiş ki:
Everest diye bir program var onu internerden uzretsiz inidire bilirsin orda bilgisayarı yıklayınca algılayıcılar sıkıyor onu tıklayıp sıcak lık degelerı kac bir soylermısın.
Deniyorum şimdi

Hepsi Normal Derecede Sadece Silkroadı Açınca Donma Yapıyor İse Ekran Kartında Sorun Vardır Directx En güncel sürümü kur eger eski ise birde bilgisayarının güncellemelerini yapmanını öneririm

Arkadaşlar Sorunu Çözdüm Power Supley Bozuldugundan Pc Donuyordu Değiştirdim Düzeldi.

Yukarı Alt