IZ3D bildiğim kadarıyla tüm oyunlarda 3D olarak oynamanıza imkân sağlıyor.3D oynayabilmeniz için 3D gözlükler var onlardan olması lazım.Belki hatırlayamadınız eskiden bir çok okulda 2003 de felan animasyon filmlerinde 3D karton gözlük verirlerdi onlarda olursa olur ÖRNEK:

İndirmek İçin : http://iz3d.com/download/files/iZ3DDriverSetup.1.10.exe

Programı indirdiğiniz zaman sağ altta msn simgesinin çıktığı yerde orda da iz3d programın simgesi çıkacaktır ona sağ tıklayın, en üsttekini seçin anlattığım bilgisayarda program olmadığı için anlatamıyorum.

Programı indirdiğiniz zaman ve tüm işlemleri yaptıktan sonra, gözlüğü taktığınızda size şöyle bir görenim gelecektir.

Gözlüğü Olmayanlar Denemesin Bence Çünkü Ekran Bulanık Olacaktır.İşte O zaman Gözlük İsteyecektir.Tek birşey söylüyorum süper.Gözlüğün bir tarafı mavi veyatta yeşildir, diğer tarafı kırmızıdır.Anlatım Bana Aittir.Yorumu Çok Görmeyin.

Çalışıyor.Sağ Alta Prog. Simgesi çıkması lazım sağ tıkla en üsteki buttona tıkla oyuna gir next next gibi şeyler var ayarla onlar yap tamamdır.

invaders

Bilgiliyim
Tüh be zamaninda keşke arkadaşlar gibi yürütseydim bi gözlük

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Puhahah deneyeyim ben bunu akşama evde, hazır Avatar 'dan gözlükleri de yürüttüm bi işe yarasın bare o gözlükler 8) cool2:

Toxicated demiş ki:
Puhahah deneyeyim ben bunu akşama evde, hazır Avatar 'dan gözlükleri de yürüttüm bi işe yarasın bare o gözlükler 8) cool2:
^^^^ gidip bi tanede biz yürütseydik keşke :mrgreen:

Yukarı Alt