1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

SilkroadGO 90 Cap İsro Sistem Sadece Chine

?

Rateler

1. Orjinal İsro Rate

oy sayısı 4
    80,0%
  2. Orjinal İsro Rate

oy sayısı 1
    20,0%

1. SilkroadGO

SilkroadGO Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Merhabalar ;
    09.10.2016 Tarihinde açılışını yapacağımız 'kazanma odaklı ' serverımızı beğeninize sunmaktan gurur duyarız.

'Kazanma odaklı ' olarak aktif hale getireceğimiz serverımızı , uzun süreli bir private server deneyimi sağlamak amacıyla ; oyun içerisinde düzenleyeleceğimiz '' PvP ve Guild War '' turnavaları ile, büyük para ödülleri çerçevesinde siz değerli oyuncularımızı 'SilkroadGo ' kalitesi altında kesintisiz ve sorunsuz bir private server deneyimine davet ediyoruz.

Öncelikli hediyemiz tabiki de '' ilk 90 lvl olmayı başaran oyuncumuza '' '1500 TL' ödül vermek olacaktır. Bunun yanı sıra devamlı olaraktan Aylık Unique rank birincilerine sabit 1500 TL ödül verilecektir.
    İlerleyen vakitlerlerde büyüyen serverimizda , büyük oyuncu kitlemiz olan sizlere '' Guild War Turnuvası '' etkinliğimiz ile hiç bir serverde görmediğiniz ve göremeyeceğiniz bir heyecan yaşatmak istiyoruz.

PvP turnuvaları ile boş zamanlarınıza büyük heyacanlar katıp etkinliğimizi para ödülleri ile ödüllendirerek katılımı arttırmayı amaçlıyoruz.

Haftanın en çok beklenen etkinliği olan Kale Savaşlarını para ödülleri ile ödüllendirip katılımın artmasını sağlamayı istiyoruz.

Oyuncuların kazandıkları ödüller kendilerinden alınan hesap numaralarına gün içerisinde gönderilerek dekontları facebook hesabımızdan tüm playerlarımız ile paylaşılacaktır.

Oyun kalitemiz ve güvenirlik konusunda siz oyuncularımıza sunmayı hedeflediklerimiz; bir nevi teminatımızdır.

Zaman içerisinde teminatlarımızı gerçekleştirdiğimizde ise ülkemizde sayıları bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda olan KALİTELİ SERVER adını hak edip, oyuncularımız tarafından iyi hatırlanmak en önemli hedefimiz.

Görüş ve Sorularınız için;

silkroadgo@outlook.com
    silkroadgo.com
    facebook.com/silkroadg0

Son düzenleme: 8 Ekim 2016
  2. RanstaMonsta

RanstaMonsta   moderator rank8

Beğenilen Mesajlar:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Facebook sayfanızdaki yorumu dikkate alarak; sanırım açıldığı gibi 30-40 bin tl kazanmayı hedefliyorsunuz. Ben sanmıyorum o kadar kazanacağınızı ve paralar dağıtacağınızı. Yani ne bileyim hocam madem o kadar para dağıtacaksın neden daha kaliteli görseller reklamlar yok videolar yok? wiNt' e video yaptırsaydınız. Açılışı bekleyip yorumlara bakacağım başarılar dilerim.

3. SilkroadGO

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ülkemizdeki ortam malumunuz ki bize vaad edilen işler yapılmadı. İyi bir grafiker bulduk istedigi yüksek ücreti kendisine gönderdik lakin aksaklıklar oldu. Emin olun ki büyük ekipler geliyor ve 30 - 40 bin olmasada serverı açık tutacak ve beyan etigimiz ödülleri dagıtıcak seviyede para kazandıgımız muddetçe sözümüzden dönmeyeceğiz.

Son düzenleme: 30 Eylül 2016
    badsecktor bunu beğendi.
  4. badsecktor

badsecktor Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Böyle kaliteli bir Server vaad ediyorsunuz ben ekibimle başlamayı düşünüyorum Ödül için bi şansımızı deneyeceğiz.Gerçekten Guild War turnuvası olucaksa geliriz ama söz verip te yapmazsan çok küfür yersin.

5. SilkroadGO

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Umuyoruz ki verdiğimiz sözleri sonuna kadar tutucaz . Küfür konusunda haklısınız elimizden geleni yapacağız . Guild War turnuvaları daha once hıcbir serverda gorulmemiş ve bu sebeple serverımıza çok değişik heyecanlar katıcağını düşünüyoruz.

Son düzenleme: 30 Eylül 2016
  6. mfypause

mfypause Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ChampionZ ailesi olarak başlamayı düşünüyoruz umarım iddaalı olduğunuz kadar vaat ettiğiniz sözleri tutmasını bilirsiniz şimdiden başlayacak herkese başarılar.

Bir sevdadır ChampionZ <3

7. SilkroadGO

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    İddalarımız ve vaatlerimiz önümüzdeki günler kanıtlanıcaktır. İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz. Şimdiden iyi oyunlar dileriz.

8. ayko67

ayko67 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci(Muhasebe)
    Beklemekteyiz swyi beğenirsek youtubede diger oynadığımız swler gibi destek veririz :beer:

9. SilkroadGO

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    iSro sistem emek server seviyorsanız begenicegize eminiz .

10. ecalik12

ecalik12 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İndirme linklerini bekliyoruz ekipçe verdigin sozleri unutma sakın mesaili unique kesecez

11. ecalik12

ecalik12 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Begenmedigin gorseller bunlarsa begendiklerini de gormek isterim keke

12. RanstaMonsta

RanstaMonsta   moderator rank8

Beğenilen Mesajlar:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Evet beğenmediğim görsel bu. Ben yazdığımda 600x600 olan görsel de yoktu.

13. SilkroadGO

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bannerımızın boyutunu sıte kaldırmadı mesela bu tarz aksaklıklardan oturu tam olarak istedigimiz işler olmadı fakat suan bır daha ınceleyın eminiz begenıceksınız .

14. edmr06

edmr06 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1500 tl dagıtırsan helal olsun yok insanları buyuk vaadlerle kandısıyosan yazıklar oolsun linkleri alalım

15. SilkroadGO

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Linkler en yakın zamanda sitemizden ve facebook sayfamızdan paylaşılacak linkler geldiginde burdan da linkleri dagıtırız

16. Hermaphros

Hermaphros Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    38
    ekipteki diğer grafiker arkadaş bazı görselleri yetiştirememiş sanırsam ve bundan sonra ki facebook,twitter,youtube ve oyun içi görsellerini bundan sonra ben yapıcağım hatta konu tamamen baştan aşağı görsel olacaktı fakat açılış süresi yaklaştığı için text halinde açılmış 1-2 güne özellikler vb. şeyler görsel konu haline dönüşecek.

17. eomur

eomur Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1500 mü :D OHAAA! 5 arkadaş başlıyoruz sağlam bir ekip arıyoruz . Eski sroculardanız yaş 20+ ts ..

18. badsecktor

badsecktor Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dayı çok heyecanlandım sw artık açılsada oynasak.

19. SilkroadGO

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Az kaldı CUMA SAAT 20:00 da açılıyoruz.

20. serials123

serials123 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    reklam olarak sadece extraloob olarak dusunme hediye olarak 1500tl. wericeğine oyunun reklamı yapılsın hicdeğilse serverin dile gelir duyulur %30 daha cok Player alınır bence Benim düşüncem Kusura bakma bukdr düşünüp hediye werceğini bücceni az tutup player cekmeyi dene reklam yapdır facebook youtube site vs. vs. İnsanlara boyle karsılıkda hediye düşünebilirdin

Misey :)